Koningsdag op het Belgischeplein
Vier Koningsdag en 100 jaar Scouting met Sint Jorisgroep 5 op Scheveningen
Maandag 27 april 2026 | Belgischeplein, Scheveningen
Struin over de vrijmarkt, spring op het springkussen en laat een tasje versieren in de kinderactiviteiten tent. Op het Belgischeplein is het één groot Koningsdagfeest waar je samen van alles doet.
Het plein staat de hele dag vol met activiteiten. Kinderen schminken zich, knopen paracord poppetjes en spelen op de stormbaan. Ondertussen zorgt Clown Pinkolet voor extra plezier. Je loopt vrij in en uit terwijl het programma doorlopend doorgaat.
Rondom het plein liggen de Leuvense-, Gentse- en Antwerpsestraat vol met kleedjes van de vrijmarkt. Dit feest wordt al jaren georganiseerd door de buurt en de scouting. Dit jaar is extra bijzonder, want Scouting Sint Jorisgroep 5 bestaat 100 jaar.
Trek gekregen? Op het plein haal je pannenkoeken, poffertjes of een broodje. Er is ook koffie, thee en genoeg lekkers voor tussendoor. Lever je lege flesjes in bij de statiegeldactie en help mee voor het zomerkamp.
Waarom is dit zo’n leuk Koningsdagfeest in Scheveningen?
✓ Veel kinderactiviteiten zoals schminken en knutselen
✓ Vrijmarkt in de straten rondom het plein
✓ Springkussens en stormbaan
✓ Eten en drinken voor het hele gezin
✓ Doorlopend programma, je loopt zo binnen
Wie: gezinnen met kinderen
Wat: Koningsdagfeest met vrijmarkt en activiteiten
Wanneer: maandag 27 april 2026
Waar: Belgischeplein, Scheveningen
Kosten: gratis
Reserveren: niet nodig
Ontdek meer leuke Koningsdag uitjes in de regio op onze uitagenda
Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info en tijden.
Data:
- maandag 27 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Scouting Sint Jorisgroep 5
Belgischeplein
2587 Den Haag
Openingstijden
maandag 27 april 2026Prijs
gratisLijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Familierondleiding in de meivakantie: Voor Galg en Rad
Stap samen Rijksmuseum De Gevangenpoort in en ontdek waar bekende uitdrukkingen echt vandaan komen.
Hart Beach Surfcamp 6+
Hart Beach Quiksilver Surf & Beach Camps een supertof surfcamp! Meivakantie, Hemelvaart en Pinksteren
Jump-Olympics in Rijswijk
Een dag vol springen en plezier bij de Jump-Olympics met Ren4Sport in Rijswijk!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Mauritshuis vol vogels!
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.
Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee
Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips