Blogs & inspiratie
5 x jumpen in en om Den Haag
Gepubliceerd op 11 juni 2024
Alle trampolineparken in de regio Den Haag op een rij. Ken jij ze allemaal en wat is jouw favoriete jump park?
Planet Jump Den Haag
Springen, klimmen en klauteren in een oude kerk? Planet Jump & Play in Den Haag Deze link opent in een nieuwe tabis helemaal vernieuwd! Er is nu een gloednieuwe speel- en klauterconstructie met glijbanen, een voetbal- en basketbalkooi en natuurlijk nog betere trampolines. Het park heeft een fijn open karakter, zodat je als ouder goed zicht houdt op je kroost.
Voor de allerkleinsten (0-4 jaar) is er een speciale peuterarena met ballenbak en glijbaan. Heel bijzonder: die staat op de plek in de kerk waar vroeger het orgel stond! Terwijl de kids spelen en springen, kun jij lekker ontspannen in de lounge ernaast.
You Jump Rijswijk
Bij You Jump Rijswijk Deze link opent in een nieuwe tab komen wij zelf altijd erg graag. Het is met 3000m2 één van de grootste indoor trampolineparken in Nederland! Ze hebben verschillende onderdelen, zoals de Freestyle Area, een Walk-on-Wall, een BigAirBag en een High performance Area. Je kunt zelfs slingeren van een trapeze als je durft! Voor de ouders is de comfortabele en grote koffiehoek erg fijn. Ook hier zijn speciale Mini Jump uren voor de kleintjes.

Trampoline centrum Scheveningen strand
Trampoline Centrum Scheveningen Deze link opent in een nieuwe tab is gelegen naast de pier en is een van de meest bezochte kinderattracties van Scheveningen. Elk jaar springen er duizenden kinderen en volwassenen op de trampolines. Elke dag bij droog weer geopend voor alle leeftijden.
Bounce Valley Delft
Bij Bounce Valley Delft Deze link opent in een nieuwe tabkan je grenzeloos jumpen in het gigantische grote springkussenpark. Je vindt er van alles voor super veel fun: van wipe out en glijbanen tot een obstacle run.

Bounce Valley Zoetermeer
Bounce Valley heeft ook een fantastisch Airpark in Zoetermeer! Deze link opent in een nieuwe tab Met spectaculaire attracties en elementen: zoals de Wipe Out, Last Man Standing, Pillow Bash en de spectaculaire Jump Tower die uniek is voor deze locatie.

Kortom: genoeg te jumpen in de regio! Zijn we een trampolinepark vergeten? Laat het ons weten via denhaag@kidsproof.nl
Jumpse!
Tamara & Jantine – Kidsproof Den Haag
Lees ook:
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Strandseizoen Den Haag gestart!
Het strandseizoen in Den Haag is officieel begonnen. En hoe! Met een vernieuwde boulevard op Scheveningen en een volle agenda met festivals is dit hét moment om er samen op uit te gaan. Van het strand naar de stad en weer terug… hier kan het gewoon op één dag. Precies wat dit een fijne Kidsproof tip maakt.
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!Meer inspiratie
Kidsfest aan Zee Scheveningen – zondag 19 april
Rennen, klimmen en spelen: dit wordt één groot sportfeest aan zee
Hart Beach Surfcamp 6+
Beleef met de Hart Beach Quiksilver Surf & Beach Camps een supertof surfcamp in de schoolvakanties!
Kidsfest aan Zee Scheveningen – zaterdag 18 april
WOW, Dit is écht een toffe tip: Gratis kinderfestival met optredens van Fenna Ramos, Juf Roos en meer!
Open dag in de Tweede Kamer
Volop kinderactiviteiten en de blauwe Kamerzetels in het echt zien met de open dag van de Tweede Kamer.
Er rent een berg voorbij (8+)
Kijk samen hoe bergen bewegen en landschappen tot leven komen in Theater aan het Spui.
Dagje bij de boer
Beleef een topdag op de boerderij vol vrolijke activiteiten bij Stal den Hollander in Wassenaar!
Fanny & Nannerl Take Over! (6+)
Energiek familieconcert vol humor met het Residentie Orkest! Met WINACTIE! 6+
