
Koffiehuis ’t Pompke
Voor een heerlijk koffiemomentje met taart of de aanschuif-hap! Bij 't Pompke zit je goed!
Op de hoek van de Pompstationsweg ligt het knusse en sfeervolle koffiehuis ’t Pompke, aan het Scheveningse bos.
Precies op de route naar zee, dus een ideale en fijne plek om even bij te komen van een fietstochtje naar of van het strand.
Geniet van goede koffie of een fris biosapje met een lekker stukje homemade zoet. Voor de grotere trek zijn er allerlei bammetjes, quiche, soep of heerlijke salades. Ga je knus binnen zitten of plof je neer op de xl parkbanken van het terras?
Wil je liever zo snel mogelijk op het strand zijn? Koffie of iets lekkers meenemen mag ook.
Aan het eind van de dag kun je bij ’t Pompke op werkdagen na 17.00 uur terecht voor de aanschuif-hap! Ideaal voor na een lekker dagje strand of een drukke (werk)dag en je geen zin hebt om te koken.
’t Pompke is 7 dagen per week open. Hangt de vlag uit? ’t Pompke is open!
Wil je weten wat de aanschuifhap van de week is? Klik dan op de roze button voor meer info.
Tip: combineer een bezoek aan ’t Pompke eens met een leuk uitje in en om Den Haag!
Koffiehuis 't Pompke
Pompstationsweg 2
2597 JW Den Haag
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag:08.00 – 20.00 uur
Daghap vanaf 17.00 uur
Zaterdag:
09.00 – 17.00 uur
Zondag:
11.00 – 17.00 uur
Prijs
Zie website, via roze buttonToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboeken shoppen in Den Haag
Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!