
Adventure Valley Zoetermeer
Kom ook naar Adventure Valley Zoetermeer! Met een te gek vernieuwd klimpark.
Kom je ook klimmen, kanoën of suppen bij Adventure Valley Zoetermeer? Tof!
Het park, wat eerst Ayers Rock heette, beschikt over een geheel vernieuwd klimpark. Met 4 klimroutes tot wel 12 meter hoogte, meer dan 20 obstakels en 4 ziplines beleef jij avontuur op grote hoogte.
Trotseer de 17 meter hoge klimwand, kano of sup over de wateren van het Buytenpark of strijd tegen elkaar bij een van de teambuildingsactiviteiten. Natuurlijk ook leuk als kinderfeestje!
Bekijk dit toffe park snel via de roze websitebutton en reserveer je tickets.
Tip: De leukste gezinsuitjes in de regio Den Haag vind je op Kidsproof.nl.
Adventure Valley Zoetermeer
Buytenparklaan 14
2717 AX Zoetermeer
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Moordspel in de Gevangenpoort
Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!
Vakantie in het Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!
FunZone Zoetermeer
Springen, klimmen, klauteren en zelfs uit eten. Het kan bij FunZone Zoetermeer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!