
Bezoek een bunker
Ben je benieuwd hoe een bunker er uitzag in de Tweede Wereldoorlog? Bezoek dan het Atlantikwall Museum!
Tijdens de Tweede Wereldoorlog bouwde de Duitse bezetter een commandocentrum in de Nieuwe Scheveningse Bosjes. Dit commandocentrum bestond uit 13 bunkers.
En jij kunt een aantal van deze bunkers bezoeken. Dus ben je altijd al benieuwd geweest hoe zo’n bunker er uitzag? Kom dan ook. Je kunt een kijkje nemen in een commandobunker, een manschappenbunker en een toiletbunker. Ook kun je originele voorwerpen zien en is er foto- en videomateriaal te bekijken.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Atlantikwall Museum
Badhuisweg
Den Haag
Openingstijden
elke zondag van maart t/m oktober (pasen 22 april ook open)van 11.00 tot 16.00 uur
Prijs
Kind € 2,-Volwassene € 4,-
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Kinderboeken shoppen in Den Haag
Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!