Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bezoek een bunker

Ben je benieuwd hoe een bunker er uitzag in de Tweede Wereldoorlog? Bezoek dan het Atlantikwall Museum!

Tijdens de Tweede Wereldoorlog bouwde de Duitse bezetter een commandocentrum in de Nieuwe Scheveningse Bosjes. Dit commandocentrum bestond uit 13 bunkers.

En jij kunt een aantal van deze bunkers bezoeken. Dus ben je altijd al benieuwd geweest hoe zo’n bunker er uitzag? Kom dan ook. Je kunt een kijkje nemen in een commandobunker, een manschappenbunker en een toiletbunker. Ook kun je originele voorwerpen zien en is er foto- en videomateriaal te bekijken.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Atlantikwall Museum

Badhuisweg

Den Haag

Openingstijden elke zondag van maart t/m oktober (pasen 22 april ook open)
van 11.00 tot 16.00 uur
Prijs Kind € 2,-
Volwassene € 4,-
Mail direct

Mail direct naar Atlantikwall Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij EPICX

Kies je locatie Den Haag of Zoetermeer en beleef eindeloze actie & fun!

Techniekworkshops voor kids

Ga lekker aan de slag met techniek in de Techniekstudio's van TU Delft Science Centre!

Smaakmakers: Klop Klop Boem Boem (4+)

Een ritmisch dansfeest met flamenco, spel en muziek bij Amare in Den Haag

Betovering bij Rabarber

In de herfstvakantie zijn toffe workshops en voorstellingen bij Rabarber!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?

De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Proef de geschiedenis op het Binnenhof

Zin in een herfstvakantie vol verhalen, geschiedenis én een vleugje mysterie? In Den Haag ontdek je alles over 800 jaar eten en drinken in het hart van onze democratie. Van middeleeuwse banketten tot moderne snacks — dit uitje is om te smullen!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief