Bezoek een bunker
Ben je benieuwd hoe een bunker er uitzag in de Tweede Wereldoorlog? Bezoek dan het Atlantikwall Museum!
Tijdens de Tweede Wereldoorlog bouwde de Duitse bezetter een commandocentrum in de Nieuwe Scheveningse Bosjes. Dit commandocentrum bestond uit 13 bunkers.
En jij kunt een aantal van deze bunkers bezoeken. Dus ben je altijd al benieuwd geweest hoe zo’n bunker er uitzag? Kom dan ook. Je kunt een kijkje nemen in een commandobunker, een manschappenbunker en een toiletbunker. Ook kun je originele voorwerpen zien en is er foto- en videomateriaal te bekijken.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Atlantikwall Museum
Badhuisweg
Den Haag
Openingstijden
elke zondag van maart t/m oktober (pasen 22 april ook open)van 11.00 tot 16.00 uur
Prijs
Kind € 2,-Volwassene € 4,-
Meer inspiratie
6x nieuwe, winterse familiefilms bij Pathé
Beleef een warme bioscoopervaring met je kids: met Wicked, Bluey, Spongebob en andere winterse toppers.
Bezoek de Tweede Kamer!
Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.
Techniekworkshops voor kids
Ga lekker aan de slag met techniek in de Techniekstudio's van TU Delft Science Centre!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag
In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!
Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs en ervaar het zelf!
Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!