
Bounce Valley kinderfeestje
Superleuk kinderfeestje bij Bounce Valley in Zoetermeer: een fantastisch luchtkussenpark!
Ken je Bounce Valley Zoetermeer al? Een te gek airpark voor lekker actieve uitjes of kinderpartijtjes. Met spectaculaire attracties en elementen: zoals de Wipe Out, Last Man Standing, Pillow Bash en de spectaculaire Jump Tower die uniek is voor de locatie Zoetermeer.
Hoe cool om je kind hier z’n feestje te laten vieren? Dat wordt een spectaculaire middag met vriendjes en vriendinnetjes. In dit luchtkussenpark hoeven ze zich écht niet te vervelen.
Wat krijg ik tijdens mijn Bounce Party?
Bij Bounce Valley Zoetermeer kan je kiezen uit drie verschillende arrangementen: de Bounce Party Medium, een Bounce Party XL of een Bounce Party Unlimited.
De basis van elk feestje is hetzelfde, dit krijg je sowieso:
- Bounce Valley sokken
- Ultiem cadeau voor de jarige
- Unlimited Bounce Booster (limonade)
- Slushy in een bewaarbeker
- Party aan een Bounce Valley-partytafel
Tijdens een Bounce Party Medium mag je ook nog 90 minuten jumpen en krijgen de kids een busje Pringles naar keuze.
Kies je voor een Bounce Party XL? Dan kunnen je kind en diens vriendjes maar liefst 2 uur springen en krijg je daarna nog een half uur om met elkaar te eten. Kies uit curly fries of nacho’s.
Ga je voor een Bounce Party Unlimited? Dan springen de kids ook twee uur en eten ze onbeperkt pizza, die je tot een half uur na het jumpen kunt opeten.
De Partys zijn vanaf 4 personen. Let op: het begeleider arrangement is verplicht inbegrepen.
Bij Bounce Valley bouncen kinderen op meerdere verhogingen, obstakels, games en hindernissen. Dit is dus een waar paradijs voor kinderen en een super vette locatie voor jouw verjaardagsfeestje.
Tip: je viert ook een te gekke Bounce Party bij Bounce Valley Delft! Daar kan je op vrijdag- of zaterdagavond kiezen voor een Golden Disco Party, té cool toch?
Kom je ook bouncen? Klik op de roze button voor meer info!
Bounce Valley Zoetermeer
Voorweg 107
2716 NH Zoetermeer
Openingstijden
Klik door via de roze websitebuttonPrijs
Klik door via de roze websitebuttonToon op kaart
Meer inspiratie


Monkey Town Den Haag – De Uithof
Nieuwe Monkey Town locatie met grote klim- en speelstructuur, glijbanen, trampolines en ballenbak!
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
JUMP Freerun kinderfeestje
Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.