
Chalet Ten Bosch
Waan je in Zwitserland in een knus en sfeervol chalet en geniet van al het lekkers!
Het 80 jaar oude houten koffiehuisje heeft plaatsgemaakt voor een authentiek, gezellig chalet in Zwitsers stijl. Zachte rode fauteuils, houten tafels, een open keuken met een originele houtoven en natuurlijk een prachtig, door het Haagsche bos beschut terras!
Geniet hier van huisgemaakte taarten en culinaire broodjes, panini’s, tosti’s, salades, uitsmijters, sapjes en duurzame koffie van Peeze.
Chalet ten Bosch is dagelijks geopend voor lunch, behalve op woensdag.
Voor meer info klik je op de roze button.
Tip: Chalet Ten Bosch is perfect te combineren met een bezoek aan museum Louwman of het Haagse Bos.
Chalet Ten Bosch
Leidsestraatweg 45
2594 BB Den Haag
Openingstijden
Maandag: 10:00 - 17:00 uurDinsdag: 10:00 - 17:30 uur
Woensdag: 10:00 - 17:30 uur
Donderdag: 10:00 - 17:30 uur
Vrijdag: 10:00 - 17:00 uur
Zaterdag/Zondag: 10:00 - 17:30 uur
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!