Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Crunch Café Den Haag

Een fijn plekje om even een bakkie te doen en een hapje te eten. Met speelplek voor de kids.

Bij Crunch Café in de Zeeheldenbuurt kom je even heerlijk bij na een rondje shoppen. Héérlijke koffie, de taarten zijn ook fantastisch (onze favoriet: de Carrot Cake!).

Er is een speelplekje voor de kids, zodat jij even ongestoord kunt genieten van al het lekkers en een krantje kunt lezen. Ook handig: er is gratis wifi.

Naast een fijne koffiebreak kun je hier ook ontbijiten, lunchen en lekker eten.

Tip: bij Crunch Café haal je ook je takeaway koffie. Handig en zó lekker!

Tip: op Kidsproof Den Haag vind je heel veel leuke uitjes in en om Den Haag voor kinderen tot 12 jaar. 

Crunch Café

Piet Heinstraat 108A

2518 CM Den Haag

Openingstijden Dagelijks geopend tot 20.00 uur.
Mail direct

Mail direct naar Crunch Café

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!

Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.

Griezelen met kids in Den Haag en omgeving

De leukste en spannendste Halloween-activiteiten voor kinderen in Den Haag, Zoetermeer en de regio.

Sinterklaas intocht in en om Den Haag! 2025

Hoera! Sinterklaas en de Pieten zijn (bijna) weer in Nederland. Bekijk hier de intochten en de leukste Sint activiteiten in 2025 voor kinderen in en om Den Haag!

Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026

Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief