Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ukkieconcert (2+)

Muzikale ontdekkingsreis voor peuters. Een geweldige belevenis voor de allerkleinsten!

Tijdens de Ukkieconcerten wordt er gezongen, gespeeld en bewogen in het sfeervolle Ketelhuis van de Nieuwe Regentes. 

Kinderen leren en ontdekken nieuwe woorden, verhalen en bewegingen. 
Een heerlijke ochtend waarbij de allerkleinsten zich helemaal kunnen uitleven en ouders kunnen zien wat muziek en beweging met hun kinderen doet.

Kaarten koop je online voor €5 inclusief traktatie

Praktische informatie 
– Leeftijdsindicatie: 1-4 jaar. 
– Het Ukkieconcert duurt ongeveer 45 minuten. 
– Peuters en hun begeleider dienen allebei een toegangsbewijs te kopen.
– Er is een verschoonruimte bij de mindervalide wc naast de Grote Zaal.

Meer informatie vind je via de roze button.

Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

De Nieuwe Regentes

Weimarstraat 63

2562 GR Den Haag

Openingstijden Om 9.30 uur en om 10.30 uur

Het ukkieconcert duurt circa 45 minuten
Prijs Woe 25 nov | 10.00 uur | KETELHUIS | €5 | Ooievaarspas 50% |
Mail direct

Mail direct naar De Nieuwe Regentes

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Thor (8+)

Een epische voorstelling met klassieke muziek, hiphopdans en spoken word bij Amare in Den Haag

Sinterklaasintocht Den Haag

15 november komt Sinterklaas aan in Scheveningen. Kom jij ook naar deze gezellige Sinterklaas intocht?
Aanbeveling

Muzikale kinderworkshop bij het Residentie Orkest

Terwijl jij geniet van het Zondagochtendconcert, maken de kinderen zelf muziek!
Reserveer

Sinterklaasconcert: Klaas & Krum

Muzikaal Sinterklaasavontuur met het Residentie Orkest in Amare Den Haag!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!

Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting voor de beste plekken!

Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!

Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.

Den Haag: leukste stad voor kinderen

Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.

Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026

Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief