Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Escape Room 8+

Lukt het je om ongezien te ontsnappen uit De Vliegende Hollander? Probeer het bij Dekker Zoetermeer!

Ben je 8 jaar of ouder en durf jij samen met enkele vriendjes/vriendinnetjes aan boord te stappen van De Vliegende Hollander? Zou het jullie lukken om binnen 60 minuten ongezien van het schip te ontsnappen?

Terwijl jullie uit de handen van Kapitein Davy Jones proberen te blijven, kunnen kleinere broertjes en zusjes zich uitleven in de speeltuin. Iedereen blij!

De volwassenen genieten ondertussen van heerlijke drinks and bites, met mooi weer op het fijne terras aan het water! Na afloop kunnen jullie alle tactieken nog eens bespreken onder het genot van een heerlijke pizza of pasta bij Sweet Lake Italy

Kortom: een superleuk uitje voor het hele gezin bij Dekker Zoetermeer!

Klik door via de roze websitebutton voor alle informatie!

Dekker Zoetermeer

Scheglaan 12

2718 KZ Zoetermeer

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Dekker Zoetermeer

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Museon-Omniversum

Museon-Omniversum. Een wereld vol verwondering voor het hele gezin !

LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen

Bouw, Speel & Leer! LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen is de ultieme indoor LEGO® speelplek.

Nieuw: Rivierenland!

Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.

Bibliotheek Den Haag

Wist je dat kinderen tot 18 jaar gratis lid zijn? Maak je kind ook gratis lid!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!

Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Bezoek Paleis Noordeinde én de Koninklijke Stallen en doe de nieuwe multimediatour voor kinderen! Wat een bijzonder uitje deze zomervakantie voor het hele gezin. Hier lees je onze ervaring. Tip: reserveer snel je kaartjes!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

10 x Leuk om te doen met kleine kinderen in Den Haag

Waar ga je naartoe met je baby, peuter of kleuter in Den Haag?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief