
Delftse Natuurwacht
De Delftse Natuurwacht organiseert natuur- en milieuactiviteiten voor kinderen van 8 t/m 14 jaar.
De Delftse Natuurwacht organiseert natuur- en milieuactiviteiten voor kinderen tussen de 8 en 14 jaar. Voor iedere leeftijdsgroep wordt eens per 2 weken op zaterdag een activiteit georganiseerd.
Het zijn allerlei interessante en leerzame activiteiten over de natuur. Je kan dingen leren over bijvoorbeeld dieren, planten, fossielen of het weer. Een activiteit begint meestal met een praatje, waarin wat wordt uitgelegd. Daarna ga je vaak naar buiten om het zelf te bekijken. Ook mag je vaak zelf aan de slag door bijvoorbeeld iets te knutselen.
De activiteiten worden gehouden in het clubhuis ‘De Natuurschuur’ achter het Natuur- en Milieucentrum de Papaver.
Ben je nieuwsgierig of het iets voor jou is? Via de roze button vind je meer informatie. En verder ben je van harte welkom om eens een zaterdag te komen kijken.
Tip: nog meer leuke activiteiten bij jou in de buurt vind je in onze Uitagenda!
Delftse Natuurwacht
Linnaeuspad 3
2616 LT Delft
Openingstijden
Eens per 2 weken op zaterdag.Leeftijdsgroepen zijn:
8 - 10 jaar
10 - 12 jaar
12 - 14 jaar
Prijs
€50 - €60 per seizoen (september tot juli). Met de Delftpas krijg je een interessante korting.Toon op kaart
Meer inspiratie


Hart Beach Skate lessen
Cruise over het asfalt of leer de nieuwste tricks en technieken in de skatebowl bij Hart Beach!
Kookcursus voor kids en tieners!
Leer de lekkerste dingen koken bij dé Kinderkookschool van Den Haag: de Haagse Kookschool!
JUMP Freerun 6+
Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun in Den Haag leer jij te gekke tricks!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Kinderboeken shoppen in Den Haag
Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!