Delftse Natuurwacht
De Delftse Natuurwacht organiseert natuur- en milieuactiviteiten voor kinderen van 8 t/m 14 jaar.
De Delftse Natuurwacht organiseert natuur- en milieuactiviteiten voor kinderen tussen de 8 en 14 jaar. Voor iedere leeftijdsgroep wordt eens per 2 weken op zaterdag een activiteit georganiseerd.
Het zijn allerlei interessante en leerzame activiteiten over de natuur. Je kan dingen leren over bijvoorbeeld dieren, planten, fossielen of het weer. Een activiteit begint meestal met een praatje, waarin wat wordt uitgelegd. Daarna ga je vaak naar buiten om het zelf te bekijken. Ook mag je vaak zelf aan de slag door bijvoorbeeld iets te knutselen.
De activiteiten worden gehouden in het clubhuis ‘De Natuurschuur’ achter het Natuur- en Milieucentrum de Papaver.
Ben je nieuwsgierig of het iets voor jou is? Via de roze button vind je meer informatie. En verder ben je van harte welkom om eens een zaterdag te komen kijken.
Tip: nog meer leuke activiteiten bij jou in de buurt vind je in onze Uitagenda!
Delftse Natuurwacht
Linnaeuspad 3
2616 LT Delft
Openingstijden
Eens per 2 weken op zaterdag.Leeftijdsgroepen zijn:
8 - 10 jaar
10 - 12 jaar
12 - 14 jaar
Prijs
€50 - €60 per seizoen (september tot juli). Met de Delftpas krijg je een interessante korting.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!
Griezelen met kids in Den Haag en omgeving
De leukste en spannendste Halloween-activiteiten voor kinderen in Den Haag, Zoetermeer en de regio.
Sinterklaas intocht in en om Den Haag! 2025
Hoera! Sinterklaas en de Pieten zijn (bijna) weer in Nederland. Bekijk hier de intochten en de leukste Sint activiteiten in 2025 voor kinderen in en om Den Haag!