Bezoek Egelopvang Den Haag
De vrijwilligers van Egelopvang Den Haag zetten zich in voor zieke en gewonde egels en bieden ze hulp.
De egel is een beschermde diersoort. De egelopvang mag deze diertjes buiten hun natuurlijke leefomgeving helpen als zij het niet meer zelf redden in de natuur. Dus als ze ziek of gewond zijn.
De opvang bevindt zich in de Westduinen aan het eind van de Savornin Lohmanlaan, hoek Laan van Poot. De opvang is iedere dag geopend van 10.00 tot 12.00 uur voor het brengen van egels die verzorging nodig hebben. Elke 1e zaterdag van de maand (met uitzondering van januari en april) is de egelopvang van 14.00 tot 16.00 uur geopend voor belangstellenden.
Je krijgt een rondleiding langs de egelverblijven en meent een kijkje bij de egels. Als we geluk hebben, is het niet meer zo koud en zijn de egels uit hun winterslaap.
De egelopvang vind je in het Westduinpark, waar je ook heel leuk kunt wandelen en spelen met je kinderen. Lees hier onze ervaring in het Westduinpark!
Tip: Vind meer leuke activiteiten bij jou in de buurt in onze Uitagenda!
Egelopvang
Den Haag