Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

En we gaan nog niet naar huis! (8+)

Ontwapenende familievoorstelling bij theater De Veste

22 maart 2026 | Theater De Veste

Schoolkamp, bonte avond en… een groep kinderen die niet meer naar huis wil. In En we gaan nog niet naar huis! ontdek je wat er achter die wens schuilt.

Waar gaat het over?

Terwijl iedereen zich klaarmaakt voor optredens en lekkers, blijven een paar kinderen achter op de slaapzaal. Eerst lijken ze ziek of moe, maar langzaam vertellen ze hun echte verhalen. Over zorgen, angsten en waarom ze liever nog niet naar huis gaan. In hun stapelbedden ontstaat een mix van verzet, fantasie, muziek, dans en humor.

Wij vinden dit zo’n mooie voorstelling omdat het herkenbaar is én veel luchtigheid heeft. Kinderen zien hun eigen twijfels terug, ouders herkennen de worstelingen van nu. En dat allemaal in een meeslepende show vol muziek, special effects en fantasie.

Drie redenen om te gaan:

✓ Herkenbare en grappige voorstelling over kinderen van nu
✓ Met muziek, dans en special effects
✓ Voor iedereen vanaf 8 jaar die van fantasierijk theater houdt

Op onze uitagenda vind je nog veel meer mooie familievoorstellingen.

Klik op de roze button en boek jullie kaarten voor deze ontwapenende voorstelling in Delft!

Data:

  • zondag 22 maart 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Theater de Veste

Vesteplein 1

2611 PK Delft

Mail direct

Mail direct naar Theater de Veste

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Danserfgoed voor DUMMIES

Een vrolijke familievoorstelling in Theater De Vaillant door Lonneke van Leth dans.

Kinderboekenweek in de bieb: Vol avontuur

Ontdek spannende boeken en doe mee aan creatieve activiteiten in de Haagse bibliotheken.

Weer en Wind met Cinemini

Magisch eerste bioscoopbezoek bij Filmhuis Den Haag voor peuters en kleuters.

Festival Cultuurbarbaren Delft

In de herfstvakantie barst Delft van theater, muziek en creatieve workshops voor kinderen!

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Boek alvast kaartjes

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kan je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Oktober is feestmaand voor kids in de bieb!

Ga op schattenjacht, ontmoet kabouters en help Woeste Willem. De Oktober feestmaand voor kids van Bibliotheek Den Haag staat hélemaal in het teken van avontuur. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief