Maak je eigen linoleumsnede
Kom meedoen aan een workshop linoleum snijden bij Escher in het Paleis. Supertof om dit zelf te doen!
Op zondagmiddag kun je bij het Escher Atelier van Escher in het Paleis de mooiste linoleumsnedes maken. Doe mee aan deze creatieve kinderworkshop en je leert over de grafische technieken van Escher door het zelf te doen!
Neem er de tijd voor want je prent moet ook drogen. Het is een inloop workshop, dus misschien moet je even wachten, want er kunnen max. 10 kinderen per workshop meedoen. De workshop is elke zondag van 12:30 tot 16:30 uur. Laatste inlooptijd is om 15:45 uur.
Geschikt voor alle kinderen vanaf 7 jaar. Ben je jonger? Niet getreurd, voor jongere kinderen liggen er mooie kleurplaten klaar. Meedoen aan deze workshop is gratis voor museumbezoekers.
Klik voor meer informatie op de roze button.
Tip: Ben je bijna jarig? We hebben voor jou een hele verzameling toffe kinderfeestjes in en om Den Haag. Creatief, actief, met dieren, het maakt niet uit, het is jouw feestje!
Meer inspiratie
Als Robots Dromen (6+)
Een nieuwe grootschalige familievoorstelling door Theaterschool Rabarber! Kom je ook?
Nieuwe locatie Goals4Kids!
Goals4Kids opent nieuwe locatie in Houtrust! Leuke lessen voor kindjes van 1,5 tot en met 6 jaar
Anne de Poes (4+)
Een muzikaal sprookje vol fantasie en avontuur door het Residentie Orkest bij AmareBlogs & inspiratie
Alle blogs
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
Haagse geheimtip: Het Paradijs voor peuters en kleuters
Wat een fijn Haags plekje. Helemaal bovenin de Koninklijke Schouwburg Den Haag vind je het Paradijs; een kleine sfeervolle zaal met de leukste voorstellingen voor kindjes vanaf 0,5 jaar. Ook is er een fijne koffiehoek met speelplek. Een super manier om met jouw kleintje kennis te maken met theater.
10x speelbossen, speeltuinen en buitenplekken in Den Haag!
In en om Den Haag zijn zoveel mooie plekjes om naar buiten te gaan met de kinderen. Van bos, park, strand tot speeltuin. Waar neem jij je kinderen mee naar toe?