Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Habana Beach

Fijne, zonnige strandtent op Kijkduin waar de kids heerlijk kunnen spelen! Kom relaxen op het terras.

Bij Habana Beach kun je heerlijk zitten! Op een prachtig en zonnig plekje van Kijkduin vind je deze fijne strandtent voor het hele gezin.

Met een schommel en houten speelhuisje met glijbaan kunnen de kids hier fijn spelen, meer heb je niet nodig. Alhoewel, die stranddouche is wel erg fijn. Even afkoelen en schone voeten na je duik in de zee.

Ook op het menu is aan de kids gedacht. Wat dacht je van friet, appelmoes en een lekkere snack? Niet zo’n fan van frituur? Kies dan de american pancakes of pasta bolognese.

Habana Beach vind je op het Zuiderstrand en je kunt er gratis parkeren. Kom je met de auto? Voer dan ‘Deltaplein’ in in je navigatiesysteem. Liever met OV? Buslijnen 23 en 24 stoppen direct aan de boulevard van Kijkduin.

Kom langs en ontdek dit fijne restaurant aan zee.

Klik voor meer informatie op de roze button.

Tip: Op zoek naar meer kindvriendelijke restaurants of strandtenten? Neem een kijkje in onze categorie uit eten.

Habana Beach

Zuiderstrand

2554 GH Den Haag

Openingstijden Zie website (via roze button)
Prijs Zie webstie (via roze button) voor het menu
Mail direct

Mail direct naar Habana Beach

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief