Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderhoek in Ibis Hotel

Nog meer speel plezier in Ibis Styles Scheveningen!

Zin in een weekendje Scheveningen? Kinderen zijn meer dan welkom in de nieuwe kinderhoek van Ibis Styles Hotel Scheveningen! 

Ze vermaken zich terwijl jij na een dagje strand uitrust in de lobby bar, als je na het ontbijt nog even van je koffie wilt genieten of tijdens het inchecken en uitchecken. In de kinderhoek kunnen kinderen namelijk allerlei (educatieve) spelletjes spelen.

Ibis Styles Hotel Scheveningen ligt op nog geen 500 meter van het strand en het centrum van Den Haag is ook gemakkelijk berijkbaar.

Klik op de roze button om een strandvakantie te boeken en kijk in onze uitagenda voor tips in Den Haag en Scheveningen!

Ibis Styles Hotel Scheveningen

Gevers Deynootweg 63

2586 BJ Den Haag

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Ibis Styles Hotel Scheveningen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Moordspel in de Gevangenpoort

Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!

Bezoek de Tweede Kamer in de meivakantie!

Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.

Meivakantie bij Filmhuis Den Haag

In het gezellige Filmhuis Den Haag draaien weer leuke kinderfilms deze meivakantie! Kom je ook?

FunZone Zoetermeer

Springen, klimmen, klauteren en zelfs uit eten. Het kan bij FunZone Zoetermeer!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief