Open Dag PI
Ontdek hoe leuk muziek maken is bij het Koninklijk Conservatorium in Den Haag!
Tijdens de Open Dag van PI mogen jonge kinderen zelf muziek maken! In de lichte studio’s van Amare kunnen kleuters en jonge muzikanten instrumenten proberen, liedjes zingen en meeklappen met echte docenten van het Koninklijk Conservatorium Den Haag.
Wat kun je doen tijdens de Open Dag?
De allerkleinsten (4 en 5 jaar) ontdekken muziek met PI, muziek voor kleuters. Er wordt gezongen, gesprongen, geluisterd én natuurlijk gespeeld op instrumenten.
Voor kinderen van 7 en 8 jaar is er PI, muziek voor blazers, waar ze kennis maken met instrumenten zoals dwarsfluit, hobo, klarinet en saxofoon.
Waarom is dit zo leuk?
✓ Kinderen mogen alle instrumenten zelf proberen
✓ Lessen gegeven door echte conservatoriumdocenten
✓ Gratis kennismaken met muziek in het prachtige Amare
De Open Dag is op 10 mei 2026 van 10.00 tot 16.00 uur in Studio 1 en 2 van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. De lessen zijn in het Nederlands.
Op onze uitagenda vind je nog veel meer leuke muziekactiviteiten voor kinderen.
Klik op de roze button en meld jullie aan voor deze vrolijke muzikale dag!
Data:
- zondag 10 mei 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Koninklijk Conservatorium Den Haag
Spuiplein 150
2511 DG Den Haag
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Proefles theater 5+
Wil jij een uurtje theater uitproberen bij Theaterschool Rabarber? Dat kan!
Nationale Kinderherdenking 2026
Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.
De nieuwste familiefilms bij Pathe
Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Mauritshuis vol vogels!
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.
Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee
Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!