
Jumpsquare Rijswijk
Fijn springen, slingeren en meer bij dit indoor trampolinepark, met mini jumpuren en inflatable airpark!
Jumpsquare Rijswijk is met 3000m2 een van de grootste indoor trampolineparken in Nederland! Ze hebben verschillende onderdelen, zoals de Freestyle Area, een Walk-on-Wall, een BigAirBag en een High performance Area. Je kunt zelfs slingeren van een trapeze als je durft! Nieuw is het Inflatable Airpark van 700m2. De grootste van heel Nederland!
Trampolinespringen bij Jumpsquare is voor iedereen vanaf 6 jaar. Ben je jonger en wil je ook jumpen? Voor kinderen van 2 t/m 5 jaar zijn er Mini Jump uren. Tijdens deze uren zijn ook jongere kinderen van harte welkom in het trampolinepark. Zij mogen dan gebruik maken van het hele trampolinepark. Deze Mini-Jump uren zijn tijdens schoolvakanties elke dag van 10.00-11.00 uur. Een begeleider (18+) is bij de Mini-Jump verplicht.
Bij Jumpsquare Rijswijk vind je ook X-Cube Games. Dit is een ruimte van 4 bij 4 meter, gevuld met grote interactieve schermen, licht en geluidseffecten. In deze ruimte kun je verschillende games spelen. De spellen hebben verschillende niveaus voor verschillende leeftijden en zijn zowel los als in combinatie met een kinderfeestje te boeken.
Je kunt bij Jumpsquare ook je feestje vieren. Ze hebben naast de jumparea een gezellige horeca. Op de menukaart vind je heerlijke verse cappuccino, luxe broodjes, lekkere friet en snacks. Ook hebben ze nette kleedruimtes en lockers om je spullen veilig op te bergen.
Nieuwsgierig geworden? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan en reserveer jouw jumpsessie!
Jumpsquare Rijswijk
Lange Kleiweg 1e
2288 GH Rijswijk
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag (ook op maandagen in vakanties)Prijs
zie website voor de verschillende tarievenToon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Filmhuis Den Haag
In het gezellige Filmhuis Den Haag draaien weer leuke kinderfilms deze meivakantie! Kom je ook?
Bezoek de Tweede Kamer in de meivakantie!
Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.
Moordspel in de Gevangenpoort
Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!