Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kasteel Duivenvoorde

Breng een bezoek Kasteel Duivenvoorde in Voorschoten en ga terug in de tijd van prinsen en prinsessen!

Een kasteel zoals een kasteel hoort te zijn! Wil je het kasteel van binnen zien? Kom eens langs!

Bij Kasteel Duivenvoorde zijn vier rondleidingen te volgen, die ook allemaal geschikt zijn voor kids.

Laat je tijdens de historische parkrondleiding door de tuinen meevoeren langs de rijtuigen, hoor alles over hoe de tuinbazen de tuin met de meeste precisie onderhielden en droom weg bij prachtige vergezichten en romantische bruggen.
– Tijdens de kasteelrondleiding ontdek je de hoogtepunten uit bijna achthonderd jaar familiebewoning. Omdat Duivenvoorde in de loop der eeuwen nooit is verkocht, maar altijd is vererfd, is de bijzondere bewonersgeschiedenis nog tastbaar in het kasteel.
– Van kolossale pruiken tot kleurrijke jurken, en van lange baarden tot ingetogen blikken. Loop door een fotoalbum in de portrettenrondleiding.
– Ontdek alles over de bijzondere flora en fauna tijdens de parkrondleiding.

Bezoekerscentrum Hof van Duivenvoorde
In het bezoekerscentrum Hof van Duivenvoorde in de Leidse tuin kun je terecht voor tickets en informatie. Ook vind je er een museumwinkel met ridderpakken en prinsessenjurkjes. Ontzettend leuk voor de kleine museumbezoeker die graag in stijl het kasteel en landgoed bezoekt! Ook kan je hier een hapje eten en wat drinken.

Wandelen met een app: Buiten op Duivenvoorde

Download de app en ontdek het landgoed. Voor families is er het speciale familiespel: Op pad met Ridder Jan. Door spelletjes te doen en opdrachten uit te voeren ontdekken jullie meer over al het bijzondere dat er te vinden is.

Kasteel Duivenvoorde

Laan Van Duivenvoorde 4

2252 AK Voorschoten

Openingstijden Wandelpark – Geheel het jaar
Alle dagen; 08.00 – 19.30 uur

Museum
Donderdag tot en met zondag 11.00 – 17.00 uur

Landgoedwinkel
Woensdag tot en met zondag 11.00 – 17.00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Kasteel Duivenvoorde

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Aanbeveling

Zomerbieb | Bibliotheek Den Haag

Vier de zomer met boeken, workshops en gratis activiteiten!

Storm Aquapark!

Supergaaf waterpretpark bij Vlietland, waar je ook kunt suppen, genieten op het terras en nog veel meer!

Triceratops: de kudde – in Naturalis!

Sta oog in oog met vijf échte dino’s bij deze unieke familietentoonstelling, te zien t/m 31 augustus.

GPS fotospeurtocht

Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Met korting naar World of Dinos in Rotterdam!

Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.

8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!

Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!

Top 10 zomerboeken voor kinderen uit de Zomerbieb

De leukste verhalen voor op het strand, in de auto of gewoon lekker thuis op de bank: met deze zomerboeken van de Bibliotheek Den Haag hoeft niemand zich te vervelen. Duik in grappige, spannende of magische werelden en geniet van een zomer vol leesplezier!

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.