Hoe eigenwijs ben jij?
Kom naar de nieuwe expositie van het Kinderboekenmuseum: De eigenwijze kinderen van Annie M.G. Schmidt!
Wie is niet opgegroeid met de eigenwijze kinderen van Annie M.G. Schmidt? Ze vormen een perfecte inspiratiebron voor de nieuwe, interactieve tentoonstelling De eigenwijze kinderen van Annie M.G. Schmidt in het Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum.
Stap in de lift van Abeltje voor een spannende reis (druk NIET op de groene knop! Of doe jij dat wel?), maak met Minoes een poezenvlog of bouw als een gedichtenmetselaar de mooiste versjes bij Ibbeltjes Gedichtenbouwplaats. En lekker kliederen kan met Floddertjes woordmixer en de lettervermicelli, maar pas wel op dat soep voor Floddertjes zieke moeder niet ontploft…
Natuurlijk is er ook aandacht voor de iconische liedjes die Schmidt schreef. Klassiekers als ‘Mijn opa’, ‘Op een mooie Pinksterdag’ en ‘Ja zuster, nee zuster’ zijn in de bus van Otjes vader Tos te beluisteren op de speciale Radio Annie FM. Een korte film over haar leven maakt duidelijk dat Schmidt niet bang was om van de gebaande paden af te wijken.
Net als Schmidts werk zit De eigenwijze kinderen van Annie M.G. Schmidt vol verrassingen, humor en taalspelletjes. Een feest voor jong en oud!
?
Tip: naast deze geweldig leuke tentoonstelling neem je natuurlijk ook een kijkje bij Papiria (voor kinderen vanaf 7 jaar), ABC met de dieren mee (voor kinderen van 2 t/m 6 jaar) en Ik ben Kikker (vanaf 0 jaar). Het Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum is ontzettend leuk voor grote én kleine kids!
Voor meer info en de verplichte reservering klik je op de oranje button.
Tip: Schrijf je nu in voor onze gratis Nieuwsbrief en blijf op de hoogte van leuke activiteiten bij jou in de buurt!
Literatuurmuseum/ Kinderboekenmuseum
Prins Willem-Alexanderhof 5
2595 BE Den Haag
Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag: 10.30 - 17.00 uurZaterdag en zondag: 9.00 - 17.00 uur
Tijdens schoolvakanties is het museum ook op maandag geopend. Het museum is gesloten op nieuwjaarsdag, Koningsdag, Bevrijdingsdag en eerste kerstdag.
Prijs
Check online de actuele prijze. Alleen toegang met reserveringmet Museumkaart gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Hart Beach Family Surf
Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!
Informatiecentrum Binnenhof Renovatie
Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kom kijken! Binnenhof ontdekken met kinderen in het Informatiecentrum Den Haag
Archeologie, speuren en een game over het Binnenhof. Gratis uitje vol verhalen, geschiedenis én een vleugje mysterie. In Den Haag ontdek je bij het Informatiecentrum Binnenhof Renovatie alles over de verbouwing, wat er gevonden is en hoe de toekomst eruit ziet!
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!
Kidsproof uit eten Zoetermeer
Fijne restaurants met kinderen in Zoetermeer. Bekijk onze Kidsproof tips voor kindvriendelijke restaurants met een kindermenu, speelhoek, speeltuin, kindervermaak of een fijn terras.