
Adventure City Rotterdam
Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!
Dé plek voor avontuur voor het hele gezin, dat is Adventure City Rotterdam!
Indoor
Binnen (2000 m2) kun je indoor ziplinen, klimparcoursen doen en boulderen. Of beklim de ijzeren weg van de Via Ferrata! Echte durfallen gaan voor de 10m vrije val.
Ook aan de kleintjes is gedacht. Zo zijn er reuze netten, een cool grottenstelsel en een laagdrempelige klimactiviteit.
Outdoor
Buiten geniet je van 5.000 m2 aan klimparcoursen tot wel 20 meter hoog, diverse ziplinen en de vrije val van 20 meter!
Nieuw avontuur
Vanaf 1 juli 2024 is er nóg meer fun te beleven bij Adventure City, want dan opent het gloednieuwe Tubing & Netpark! Zoef in een grote band lekker snel van de heuvel en klim, klauter en spring in de vele netten van het Netpark!
Meer info is te vinden onder de roze button.
Na deze activiteit uit eten? Check de categorie Uit Eten voor kindvriendelijke restaurants in de buurt!
Adventure City Rotterdam
Dorpslaan 428
3084 LL Rotterdam
Openingstijden
Maandag: geslotenDinsdag: 15.00 – 19.30 uur
Woensdag: 13.00 – 19.30 uur
Donderdag: 15.00 – 19.30 uur
Vrijdag: 13.00 – 21.00 uur
Zaterdag: 10.00 – 21.00 uur
Zondag: 10.00 – 19.30 uur
Maandag & dinsdag gesloten.
Woensdag t/m zondag open van 10:00 tot 18:00.
Prijs
Kids van 4 t/m 7 jaar €9,75 - 8 t/m 12 jaar €18,75 - 13 jaar en ouder €22,75Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Museon-Omniversum
Vier de meivakantie bij Museon-Omniversum met elke dag iets bijzonders: van Barbie tot fossielen!
Videogame Museum meivakantie
The place to be voor iedereen die alles wil weten (én beleven) over videogames! Leuk uitje in Zoetermeer.
Meivakantie bij Filmhuis Den Haag
In het gezellige Filmhuis Den Haag draaien weer leuke kinderfilms deze meivakantie! Kom je ook?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!