
WAUW! (2+)
De wereld door de ogen van peuters en kleuters. Wauw! Kom het zien in de Koninklijke Schouwburg.
,Beleef de wereld door de ogen van peuters en kleuters in de fysieke en muzikale peutervoorstelling WAUW! Peuters en kleuters vinden immers alles wauw, zoals hun eigen spiegelbeeld in de etalage van een winkelraam, een regenboog of de maan die je lijkt te achtervolgen als je in de auto zit en naar buiten staart.
Waar volwassenen een omgevallen plantenpot als obstakel en vies klusje zien, zijn jonge kinderen juist nieuwsgierig naar de regenwormen die tevoorschijn komen. De dingen die alledaags lijken of zelfs als hindernis worden ervaren zijn vaak veel interessanter, spannender en mooier dan we in eerste instantie denken!De wereld van volwassenen is veelal zwartwit, waar kinderen juist veel meer kleur zien.
Deze voorstelling laat zien dat alledaagse of als hinderlijk ervaren dingen vaak veel interessanter, spannender en mooier zijn dan ze in eerste instantie lijken.
WAUW! zie je op zondag 9 maart in Het Paradijs van de Koninklijke Schouwburg. De voorstellingen start om 11.30 en 14.00 uur en tickets zijn al beschikbaar vanaf €9,50.
Kom samen met je kleintje genieten van een heerlijk theateruitje en verwonder je opnieuw over de wereld. De WAUW factor is er blijkbaar altijd, als we maar leren op de juiste manier te kijken!
Klik voor meer informatie en tickets op de roze button.
Tip: Op zoek naar een toffe gezinsactiviteit in regio Den Haag? In onze categorie eropuit vind je uitjes die je elke dag weer kunt beleven met elkaar!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Koninklijke Schouwburg
Korte Voorhout 3
2511 CW Den Haag
Openingstijden
Zondag 9 maart 202511.30 uur
14.00 uur
Prijs
Normaal: € 14,50Kind < 13: € 9,50
Toon op kaart
Meer inspiratie


Fien & Teun gaan op schattenjacht!
Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!
Nieuw: Rivierenland!
Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.
Kleuterbios: Pip en Posy
Een onvergetelijke bioscoopervaring bij Kinepolis Leidschendam voor de allerjongste filmhelden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.