
Ezelsei (5+)
Een ezelsei, komt daar dan een ezeltje uit? Ontdek het bij Kooman's poppentheater!
Bij Kooman’s Poppentheater kun je bijna iedere woensdag- en zaterdagmiddag terecht voor een leuke kindervoorstelling. Zo spelen ze bijvoorbeeld Koeskoes, De Geitenberg, de Apenbroodboom, Swaffie de Zeehond en Ezelsei. Hieronder meer over Ezelsei!
Voorstelling Ezelsei
Een rondreizend schildertje wil een schilderij maken van het mooie graslandschap. Het waait hard. Ze raakt alles kwijt: haar schildersezel, penselen en inspiratie. In het hoge gras is Wasco de Wasbeer op zoek naar materiaal voor zijn boomhut. Maar in plaats van planken of touw vindt hij een verdwaalde ezel. Wat doet dat leuke beest hier? In de boomhut blijkt dat Max de Mol een wonderlijk ei heeft gevonden. Een Ezelsei! Zou er echt een ezeltje uit komen? En komt dat schilderij ooit af?
Deze voorstelling van Kooman’s Poppentheater duurt 90 minuten en is geschikt voor kinderen van 5 tot 11 jaar. Je ziet Ezelsei in 2025 op 29 november en 10, 13, 17, 28, 29 en 30 December 14:30 uur.
Let op: reserveren verplicht via de roze website button, doe dat op tijd vanwege de beperkte capaciteit! Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: Schrijf je nu in voor onze gratis Nieuwsbrief en blijf op de hoogte van leuke activiteiten bij jou in de buurt!
Data:
- zaterdag 29 november 2025
- woensdag 10 december 2025
- zaterdag 13 december 2025
- woensdag 17 december 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Lees ook onze blog: Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Lees verder Lees verderKooman's Poppentheater
Frankenstraat 66
2582 SM Den Haag
Openingstijden
za 29 November 14:30 uur wo 10 December 14:30 uur za 13 December 14:30 uur wo 17 December 14:30 uur zo 28 December 14:30 uur ma 29 December 14:30 uur di 30 December 14:30 uurPrijs
Kind of volwassene: € 15.00 ppOoievaarspas € 7.50 pp
DenHaagPas € 13.50 pp
Prijzen zijn inclusief drankje en theatercakeje.
Toon op kaart
Meer inspiratie


NK Beachvolleybal
Kom genieten van het NK Beachvolleybal op het zonnige strand van Scheveningen!
Creatieve dag vol film en fantasie
Beleef de zomerworkshop van Filmhuis Den Haag en het Mauritshuis. Hele dag!
De Windjager: nieuwste attractie bij Madurodam
Laat je meevoeren door de kracht van de wind in dit gloednieuwe avontuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 10 zomerboeken voor kinderen uit de Zomerbieb
De leukste verhalen voor op het strand, in de auto of gewoon lekker thuis op de bank: met deze zomerboeken van de Bibliotheek Den Haag hoeft niemand zich te vervelen. Duik in grappige, spannende of magische werelden en geniet van een zomer vol leesplezier!
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.