Kooman’s verjaardagsfeestje
Vier je kinderfeestje in het oudste poppentheater van Nederland, vlak bij het Scheveningse strand!
Vier een kinderfeestje in het beroemde Haagse Kooman’s Poppentheater! De voorstellingen van Wasco de Beer en zijn vriendjes zijn vrolijk, grappig, interactief en (een beetje) spannend en sluiten helemaal aan bij de belevingswereld van kinderen vanaf 5 (vaak zelfs tot 10) jaar. Kinderen leven altijd helemaal mee en het is een echt feest!
Bij een kinderfeestje horen natuurlijk allerlei leuke extra’s zoals: drankje en cakeje, een cadeautje voor de jarige en op de foto met één van de poppen.
Het verjaardagspakket bestaat uit:
– setje uitnodigingskaarten per post (€ 3,00 verzendkosten)
– entree voor kind of volwassene
– drankje voor kind of volwassene
– versgebakken cakeje in de pauze
– een cadeautje voor de jarige
– kleurplaat
– op de foto met de poppen
Tip: er is ook een speurtocht naar het strand voor of na de voorstelling voor wie dat wil. De wandeling duurt ongeveer een half uur. Ook is 50 meter verderop in de Frankenstraat een kleine, rustige speeltuin te vinden.
Reserveer nu! De mooie uitnodigingskaarten heb je de volgende dag al in huis.
Tip: we hebben nog meer leuke kinderfeestjes in en om Den Haag voor je verzameld!
Lees ook onze blog: Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Lees verder Lees verderKooman's Poppentheater
Frankenstraat 66
2582 SM Den Haag
Openingstijden
Zie websitePrijs
Verjaardagspakket €16,- per persoonToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Kinepolis Kinderfeestje
Vier je verjaardag als een echte ster bij Kinepolis Leidschendam in de Mall of the Netherlands!
Hart Beach kinderfeestjes
Beach Games, surfen, longboarden of Schatzoeken? Het kan bij Hart Beach, dé surfschool van Scheveningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof uit eten Zoetermeer
Fijne restaurants met kinderen in Zoetermeer. Bekijk onze Kidsproof tips voor kindvriendelijke restaurants met een kindermenu, speelhoek, speeltuin, kindervermaak of een fijn terras.
12 toffe buitenspeeltuinen in en om Den Haag!
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 12 (.. en dan nog een aantal andere leukerds in Delft...;-) horen bij onze favorieten in en om Den Haag. Urenlang speelplezier gegarandeerd! Wat is jouw favoriete buitenspeeltuin?
Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee
Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips