Kooman’s verjaardagsfeestje
Vier je kinderfeestje in het oudste poppentheater van Nederland, vlak bij het Scheveningse strand!
Vier een kinderfeestje in het beroemde Haagse Kooman’s Poppentheater! De voorstellingen van Wasco de Beer en zijn vriendjes zijn vrolijk, grappig, interactief en (een beetje) spannend en sluiten helemaal aan bij de belevingswereld van kinderen vanaf 5 (vaak zelfs tot 10) jaar. Kinderen leven altijd helemaal mee en het is een echt feest!
Bij een kinderfeestje horen natuurlijk allerlei leuke extra’s zoals: drankje en cakeje, een cadeautje voor de jarige en op de foto met één van de poppen.
Het verjaardagspakket bestaat uit:
– setje uitnodigingskaarten per post (€ 3,00 verzendkosten)
– entree voor kind of volwassene
– drankje voor kind of volwassene
– versgebakken cakeje in de pauze
– een cadeautje voor de jarige
– kleurplaat
– op de foto met de poppen
Tip: er is ook een speurtocht naar het strand voor of na de voorstelling voor wie dat wil. De wandeling duurt ongeveer een half uur. Ook is 50 meter verderop in de Frankenstraat een kleine, rustige speeltuin te vinden.
Reserveer nu! De mooie uitnodigingskaarten heb je de volgende dag al in huis.
Tip: we hebben nog meer leuke kinderfeestjes in en om Den Haag voor je verzameld!
Lees ook onze blog: Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Lees verder Lees verderKooman's Poppentheater
Frankenstraat 66
2582 SM Den Haag
Openingstijden
Zie websitePrijs
Verjaardagspakket €16,- per persoonToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Skatefeestje
Vier een te gek skatefeestje met Skateboard training in het Olympisch Skatepark of eigen locatie!
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
VR Kinderfeestje bij The Park VR
Ontdek samen een verbluffende virtual reality wereld bij The Park VR in Den Haag!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids
In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!
Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag
In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!