Kunst & Kids Café
Ontmoeten, onthaasten en ontdekken, samen met je kleine uk. Dat kan bij het Kunst & Kids Café!
In het Kunst & Kids Café ontmoet je andere ouders met kinderen van 0 tot 4 jaar. Terwijl de kids verschillende kunstvormen ontdekken en fijn samen spelen kan jij genieten van kop koffie of thee en wat lekkers. Dat is nog eens fijn onthaasten!
Het Kunst & Kids Café werkt samen met inloopcafé Dichterbij. Onder schooltijd kun je gezellig langskomen met je kinderen van 0-4 jaar tegen een vergoeding van € 2,50.
Je kan samen met je kindje meedoen met leuke lesjes in het Kunst & Kids Café, zoals peutertheater, muziek op schoot of ouder- en kindyoga. En soms zijn er ook lesjes speciaal voor ouders, zoals pilates of haken. Je mag bij deze lessen je kindje altijd meenemen! De lesjes worden gegeven door professionals uit de buurt. Ook worden er regelmatig andere activiteiten en evenementen georganiseerd.
Babyvoeding mag je meenemen, maar andere consumpties niet. Voor de kleintjes zijn er lekkere & gezonde tussendoortjes te koop en voor de ouders heb je een heerlijk koffie- en theemenu.
Ook fijn: de kinderkapper komt regelmatig op bezoek!
Een gedetailleerd programma van de verschillende activiteiten en kunstlesjes vind je op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief.
Kunst & Kids Café
Azaleaplein 2
2565 CE Den Haag
Openingstijden
Di 10:00 - 13:00 uurWo 08:30 - 13:00 uur
Vr 08:30 - 13:00 uur
Ma, do, za en zo gesloten
Prijs
toegangsprijs € 2,50Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!
Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.
Sinterklaas intocht in en om Den Haag! 2025
Hoera! Sinterklaas en de Pieten zijn (bijna) weer in Nederland. Bekijk hier de intochten en de leukste Sint activiteiten in 2025 voor kinderen in en om Den Haag!
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!