 
	Loft Westeinde
Enorm ruim en vrolijk ingericht loft. Deze B&B ligt midden in het centrum van Den Haag.
Op 2de verdieping van een monumentaal pand. Verrassend ruim! Gezellig en comfortabel ingericht. Restaurants, winkels en openbaar vervoer op steenworp afstand. Strand, park, bos en duinen in de directe omgeving.
Eigen opgang. WIFI. ’s Zomers gebruik van dakterras mogelijk. Fietsenstalling. Gratis 2 stadsfietsen. Gratis parkeerplek op 5 minuten loopafstand. Exclusief ontbijt.
Meer inspiratie
 
	 
	Herfstspeurtocht in Meijendel
Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze Speurtocht van Dunea! 
	Kom naar het Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum
Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet! 
	Beleef de herfst in Madurodam
Beleef volop avonturen in Madurodam! Attractiepark voor het hele gezin, activiteiten binnen en buiten.Blogs & inspiratie
Alle blogs 
	Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!
Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin. 
	Sinterklaas intocht in en om Den Haag! 2025
Hoera! Sinterklaas en de Pieten zijn (bijna) weer in Nederland. Bekijk hier de intochten en de leukste Sint activiteiten in 2025 voor kinderen in en om Den Haag! 
	Griezelen met kids in Den Haag en omgeving
De leukste en spannendste Halloween-activiteiten voor kinderen in Den Haag, Zoetermeer en de regio. 
	 
	 
	 
	 
	 
	