Babybabbels café (0-4 jr)
Gezellig koffie- en speelmomentje voor ouders en de kleine ukkies! Elke tweede woensdag van de maand.
Elke tweede woensdag van de maand van 9:00 tot 11:30 uur is er bij Lunchroom Thuis het papa- en mamacafé Babybabbels in de bomenbuurt.
Kom samen met je baby of peuter (0-4 jaar) gezellig koffie drinken, er is een leuke speelhoek en uiteraard een verschoontafel. Borstvoeding geven mag (hoeft niet).
Toegang is gratis, je betaalt alleen voor je eigen consumptie.
Voor meer info klik je op de roze button.
Tip: bekijk ook eens ons overzicht met handige zorg- & opvoedadresjes, zoals oppasservices, peuterscholen, bso’s, kindercoaches en nog veel meer!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lunchroom THUIS
Thomsonlaan 100
2565 JG Den Haag
Openingstijden
09:00 - 11:30 uurPrijs
Toegang is gratis, je betaalt alleen voor je eigen consumptiesToon op kaart
Meer inspiratie
Pleuterfestival
Hét vrolijkste minifestival voor peuters en kleuters in Theater De Veste in Delft!
Joris en de Draak (6+)
Een spannende en grappige familiemusical van de Efteling bij Amare in Den Haag
Boeren en tuinders pakken winters uit!
Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!
10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag
In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!
Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs en ervaar het zelf!
Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!