
De Hollandse Meesters
Leef je uit in de meest fotogenieke attractie van Madurodam: De Hollandse Meesters! Te gek uitje!
Madurodam is één en al beleving. Van het park tot de spectaculaire attracties. Je komt ogen, maar vooral handen tekort tijdens je ontdekkingsreis door Nederland. Ontdek ook onze favoriete familieattractie: De Hollandse Meesters. Echt een enorme aanrader!
In deze te gekke binnen attractie kan DE HELE FAMILIE zich uit leven! Tip: online bestel je je kaarten voor Madurodam met korting!
Spring, klim en klauter dwars door de schilderijen en doe alles wat je niet laten kunt. Ren van de ene verwondering naar de andere. Of kruip door het verborgen klimpad. De Hollandse Meesters is dé plek waar kunst tot leven komt.
Spring in de enorme sterrenballenbak onder de Sterrennacht (mét ballendouche!). Zwier aan de parels van het Meisje met de Parel. Dans tussen de tulpen van Leyster. Verwonder je over hoe de werken van Mondriaan tot leven komen en wordt onderdeel van De Nachtwacht. En overal kun je geweldige foto’s, selfies & filmpjes maken.
Kortom: leef je uit in de wereld van De Hollandse Meesters!
Zeker een reden om Madurodam te bezoeken! Een dag voor jong en oud: vol zien, doen, spelen en leren. Samen ontdek je Nederland letterlijk en figuurlijk op z’n grootst.
Klik op de button op deze pagina om je tickets met korting te reserveren.

Lees ook onze blog: Nieuwe attractie in Madurodam
Leef je uit in de wereld van De Hollandse Meesters: spring, klim, klauter en doe alles wat je niet laten kunt. Dé nieuwe familieattractie in Madurodam!
Lees verder Lees verderMadurodam
George Maduroplein 1
2584 RZ Den Haag
Openingstijden
zie website via de roze websitebuttonPrijs
zie website via de roze websitebuttonToon op kaart
Meer inspiratie


Videogame Museum meivakantie
The place to be voor iedereen die alles wil weten (én beleven) over videogames! Leuk uitje in Zoetermeer.
Meivakantie bij Filmhuis Den Haag
In het gezellige Filmhuis Den Haag draaien weer leuke kinderfilms deze meivakantie! Kom je ook?
Vakantie in het Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.