Manta Beach Scheveningen
Manta Beach is de nieuwste strandtent aan het Zwarte Pad in Scheveningen met speeltuin!
Manta is een heerlijke relaxte strandtent aan het begin van het Zwarte Pad in Scheveningen.
Ze zijn altijd open, bij mooi en slecht weer kun je komen genieten bij Manta aan het Noorderstrand. Bij Manta kan je ook terecht voor familie-dagen, activiteiten of zomerkamp. De toffe zomerkampen van Flow Events worden op deze locatie georganiseerd en je vindt hier de Wave Sup school.
Ook met de kleintjes is rekening gehouden; voor hen bieden ze passende gerechten op het menu en natuurlijk een te gekke speeltuin op het strand voor het terras. Zo kun je als ouder ook lekker genieten zonder je kind uit het oog te verliezen.
Of je een kopje koffie doet tijdens een standweandeling, komt brunchen met pasen of een hele zomerdag neerstrijkt, het kan hier!
Klik door voor alle mogelijkheden en we zien je op het Noorderstrand van Scheveningen.
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Nieuwsbrief tips Den Haag!
Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!
Hart Beach Surfrestaurant
Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!
BijEssie kidscafé Delft
BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!