
Jeugdjudo Den Haag
Bij Muldersport in Den Haag kun je vanaf 5 jaar op judo. Goed voor het zelfvertrouwen!
Leren bewegen, vallen en doorgaan, sportiviteit, omgaan met anderen. Dat is Judo, aantrekkelijk voor jongens en meisjes. Vanaf ongeveer 5 jaar kunnen de kids terecht bij Muldersport in Den Haag.
Onder deskundige leiding wordt wekelijks getraind. Het zelfvertrouwen wordt gestimuleerd en de weerbaarheid vergroot. Regelmatig organiseren ze een kennismakingscursus waarbij in 4 lessen de basisbeginselen van het judo worden doorgenomen. Een prima gelegenheid om te kijken of judo iets voor jouw kind is! Mulder Sport is aangesloten bij de Judo Bond Nederland (JBN).
Meer weten? Klik via de roze button door naar de website van Muldersport. Ook organiseren ze regelmatig kennismakingscursussen van 4 weken. Houd ook onze uitagenda in de gaten.
Tip: Je kunt hier ook je zwemdiploma halen!
Muldersport
Loevesteinlaan 885
2533 BW Den Haag
Openingstijden
zie website voor het lesrooster.Prijs
Vanaf € 65,- per kwartaal voor 1 x per week een uur judoles.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!