Museum Swaensteyn
Museum Swaensteyn is het huis voor de geschiedenis van Leidschendam en Voorburg.
Gevestigd in het Notarishuis in de Herenstraat, een van de oudste gebouwen van het Huygenskwartier van Voorburg, vind je Museum Swaensteyn.
Je vindt er tentoonstellingen over de Romeinen en Forum Hadrian en het bijzondere leven van Oranje prinses Marianne.
Ook vind je meerdere keren per jaar tijdelijke tentoonstellingen.
Check de website naar de tentoonstellingen van dit moment. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!
Museum Swaensteyn
Herenstraat 101
2271 CC Voorburg
Openingstijden
Voor de meest actuele openingstijden zie websitePrijs
Check de website via de roze button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
Wat te doen met Pasen 2026 in en om Den Haag?
Buiten de deur een paasfestijn houden, of zoek je nog iets om na het Paasontbijt te ondernemen met het hele gezin? Lees dan hier verder voor onze paastips!