
Redders op Zeelab
Ontdek bij Muzee Scheveningen wat de dappere redders van de KNRM allemaal doen.
De Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (KNRM) bestaat al 200 jaar. Weet jij wat deze dappere redders allemaal doen? In het Redders op Zeelab kun je dat zelf ontdekken.
In het Redders op Zeelab van Muzee Scheveningen kunnen kinderen vanaf 6 jaar zelf aan de slag met de verschillende opdrachten. Heb je alle opdrachten gedaan? Haal dan je Junior Redder Diploma op bij de kassa. Ook kan je lekker kleuren op de leuke kleurplaten van de KNRM.
Knutselinloop
Elke woensdagmiddag van 13.00-16.00 uur kunnen kids komen knutselen onder begeleiding van museumjuf Ineke. Knoop bijvoorbeeld een sleutelhanger, vouw een reddingsboot of schilder een spannende reddingsactie. En weet je wat zo leuk is? Elke week is er weer iets anders te maken! Kom je gezellig meedoen?
Gratis activiteiten
De activiteiten van het Redders op Zeelab zijn gratis als je een geldig toegangsbewijs voor het museum laat zien.
Kom gezellig met de hele familie langs en ontdek het werk van de redders op zee!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: Wij hebben zoveel leuke uitjes met kids voor je klaarstaan! Bezoek bijvoorbeeld eens een museum in regio Den Haag.
Data:
- vrijdag 17 januari 2025
- zaterdag 25 januari 2025
- zondag 2 februari 2025
- donderdag 6 februari 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Muzee Scheveningen
Neptunusstraat 90-92
2586 GT Den Haag
Openingstijden
Het Redders op Zeelab is t/m 4 mei 2025 te bezoeken.Redders op Zeelab opdrachten: woensdag t/m zondag van 11.00-17.00 uur
Prijs
Activiteiten zijn gratis op vertoon van geldig entreebewijsToon op kaart
Meer inspiratie


Bounce Valley springt eruit
Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!
Techniekworkshops voor kids
Ga aan de slag met techniek in de Techniekstudio's van TU Delft Science Centre. Helemaal vernieuwd!
Jump-Olympics meivakantie
Een dag vol springkussens, spectaculaire stormbanen, sport- en spelmateriaal en meer van Ren4Sport!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Wat te doen met Pasen?
Buiten de deur een paasfestijn houden, of zoek je nog iets om na het Paasontbijt te ondernemen met het hele gezin? Lees dan hier verder voor onze paastips!