Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Naaierij: Duurzame kids naailes

Leer upcyclen, repareren en je eigen kleding maken bij De Naaierij in Den Haag

1, 8, 15, 22 november en 6 december | De Naaierij, Den Haag

Bij De Naaierij ontdekken kinderen hoe leuk het is om zelf kleding te maken op een duurzame manier! In deze 5-weekse cursus leren ze de basis van naaien, werken ze met de naaimachine en leren ze kledingstukken repareren of omtoveren tot iets nieuws. De lessen staan helemaal in het teken van No Waste: oude stoffen of kleding krijgen een tweede leven als tas, scrunchie of zelfs een stoer rokje.

De eerste les starten de kinderen met het maken van hun eigen speldenkussen. Daarna kiezen ze zelf hun project: van een make-up tasje tot een croptop of etui. Ook gaan ze onder begeleiding van docent Dirkje aan de slag met hun eigen creatieve ideeën. De cursus combineert mode, duurzaamheid en plezier, en laat kinderen ervaren hoe waardevol het is om iets zelf te maken.

Waarom wil je deze naaicursus niet missen?

✓ Leer naaien op een echte naaimachine
✓ Upcycle oude stoffen tot iets nieuws en unieks
✓ Ontdek hoe duurzaam mode kan zijn
✓ Voor kinderen met een passie voor creativiteit en design
✓ Een klein groepje met veel persoonlijke aandacht

Praktische info

  • Wanneer: Elke zaterdag van 1 november t/m 6 december
  • Tijd: 16:30 – 18:30 uur (5 lessen van 2 uur)
  • Leeftijd: 8 – 12 jaar
  • Kosten: €120,- per kind (voor 5 lessen)
  • Let op: Er zijn slechts 3 plaatsen beschikbaar!

 

Klik op de roze button voor meer informatie over deze cursus en reserveer meteen!

Naaierij

Suezkade 48

2517 BW Den Haag

Mail direct

Mail direct naar Naaierij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Haag

Meer inspiratie

Goals4Kids

Goals4Kids is bewegen voor peuters en kleuters van 1,5 tot en met 6 jaar, geïnspireerd op voetbal!

The Residents Stadsorkest

Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!

Dansles voor kids en kleuters

Leuke danslessen bij Lonneke van Leth Dans! Kleuterdans, ballet, modern, hiphop en meer!

Academy of Vocal Arts

De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Reserveer

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11 x doen in de Mall of the Netherlands met kids

In de Westfield Mall of the Netherlands zijn heel veel toffe winkels, uitjes en attracties om met je kinderen naartoe te gaan. Wij tippen onze 11 favorieten. Neem je kids vooral mee en maak er een dagje uit van!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag

In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.