
Wie ben ik, wie was jij?
Een toffe en interactieve tentoonstelling bij het Nationaal archief
Wie ben ik wie was jij? is een educatieve tentoonstelling. Je gaat met een tablet op onderzoek uit!
Ervaar hoe tijd, plaats en de omstandigheden waarin je geboren wordt invloed hebben op de mogelijkheden en keuzes die je wel of niet hebt.
Met een tablet in je hand chat je met de historische personen George Maduro, Aquasie Boachi , Tula, Cornelia van Nijenroode of Aletta Jacobs en ontdek je dat gelijke behandeling en gelijke rechten niet vanzelfsprekend zijn. Wat doe je als je als kind wordt weggegeven en opgroeit in een ver land? Wat als je wilt studeren, maar je mag niet omdat je vrouw bent? Heb je iets te kiezen als je in slavernij wordt geboren?
De tentoonstelling is elk weekend te bezoeken en tijdens de schoolvakanties (di t/m vrij) van regio Midden.
Buiten de schoolvakanties en door de week kun je de tentoonstelling ook samen met jouw klas bezoeken, leerzaam en leuk!
Voor meer info klik je op de roze button.
Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes in en om Den Haag. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!
Nationaal Archief
Prins Willem-Alexanderhof 20
2595BE Den Haag
Openingstijden
Zaterdag en zondag: 11.00-17.00 uurTijdens schoolvakanties op dinsdag t/m vrijdag (regio midden)
Prijs
Entreeprijzen tentoonstellingVolwassenen € 5,-
kinderen t/m 18 jaar: gratis
65+/CJP/studenten/uitpas e.d.: €3,-
Museumkaart, Vrienden en ICOM: gratis
65+/studenten/CJP/uitpas e.d. € 3,-
Museumkaart, Vrienden en ICOM gratis
Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Filmhuis Den Haag
In het gezellige Filmhuis Den Haag draaien weer leuke kinderfilms deze meivakantie! Kom je ook?
Bezoek de Tweede Kamer in de meivakantie!
Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.
Videogame Museum meivakantie
The place to be voor iedereen die alles wil weten (én beleven) over videogames! Leuk uitje in Zoetermeer.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!