Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurspeeltuin Molenweide

Heel veel groen en houten speelattributen. Kom ook eens kijken bij Natuurspeeltuin Molenweide Loosduinen!

In Loosduinen vind je, achter de Molen, een hele toffe speeltuin.

In Natuurspeeltuin Molenweide Loosduinen vind je heel veel groen, wilgentunnels, wilgentipi’s, en klim- en klauterparcours. Kortom, genoeg om je heel lang te kunnen vermaken.
De kinderen uit de buurt hebben de speeltuin Indianentoy genoemd.

Zeker een bezoekje waard dus!

Klik gerust op de roze button voor meer informatie.

Tip: nog meer toffe speeltuinen vind je in ons overzicht.

Natuurspeeltuin Molenweide Loosduinen

Molenbrink 68

2553 GR Den Haag

Openingstijden De speeltuin is altijd toegankelijk.
Prijs Gratis
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!

FunZone Delft

Toffe binnenspeeltuin in Delft met verschillende speelpleinen en dus vertier voor iedereen!

Bounce Valley Delft

Kom springen en stuiteren bij Bounce Valley Delft: een geweldig luchtkussenpark voor uitjes en feestjes!

Moordspel in de voorjaarsvakantie

Los samen een misdaad op tijdens dit spannende familiespel in Rijksmuseum de Gevangenpoort.

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag

In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

Maak je eigen Maurits(vogel)huis deze voorjaarsvakantie.

In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf (vogelhuisjes) maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.