Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoeken feest

Pannenkoeken eten is al feest. Maar ze zelf bakken in de keuken van een echt restaurant nog leuker!

De koks van de Pannekoe zijn dol op pannenkoeken bakken. Maar ze vinden het ook super leuk om te kijken hoe jij en je vriendjes dat zelf doen!

Zodra de pannenkoeken klaar zijn eet je ze aan de vrolijk gedekte tafel lekker op.

Er zijn verschillende mogelijkheden voor je partijtje. Zo kun je bijvoorbeeld het eten van pannenkoeken combineren met zwemmen in Zwembad De Fluit of het bakken van cupcakes.

Tip: Lees meer over de Pannekoe.

Klik snel op de roze button om meer informatie te vinden op de website van de Pannekoe.

Pannekoe Leidschendam

Sluisplein 1

2266 AV Leidschendam

Prijs V.a. €7,95 p.p.
Mail direct

Mail direct naar Pannekoe Leidschendam

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderfeestje Aquapark

Vier je feestje bij Storm Aquapark, het waterpretpark in de Vlietlanden. Ook bubbelbal, suppen en meer!
Aanbeveling

Laurant Kids Atelier

Beleef super leuke creatieve kinderfeestjes in Den Haag bij Laurant Atelier!

FunZone Delft partijtje

Nodig je beste vriendjes en vriendinnetjes uit voor je partijtje bij FunZone in Delft!

Sir Winston Fun & Games feestje

Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Reserveer

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!

Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief