Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Paviljoen Te Werve

Genieten van het eten bij Paviljoen Te Werve in Rijswijk, terwijl de kids lekker spelen.

Wordt jouw kind gelukkig van een pannenkoek, terwijl jij liever geniet van een soep of een heerlijk broodje? Kom dan met de hele familie eten bij Paviljoen Te Werve in Rijswijk. Ze hebben een uitgebreide menukaart met onder andere salades en tosti’s.

Naast gezellig lunchen kun je hier ook borrelen. Met veel keus uit lekkere borrelhapjes én twee verschillende borrelplanken. Terwijl jullie hier lekker van genieten, kunnen de kids spelen op het enorme grasveld voor het restaurant. En schijnt de zon? Kies dan een heerlijk plekje uit op het terras!

Komen jullie ook gezellig lunchen of borrelen? Klik voor meer info op de roze button. 

Na het eten wat leuks doen? Check de link voor leuke activiteiten in de buurt. 

Paviljoen Te Werve

Huys de Wervelaan 110

2283 TM Rijswijk

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Paviljoen Te Werve

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.