Play & Bounce Playground
Aan het einde van De Pier vind je Play & Bounce Indoor Kids Playground! Spelen en springen maar!
Welkom bij Play & Bounce op de Pier!
Waar kinderen hun fantasie de vrije loop kunnen laten terwijl ze zich vermaken in de unieke indoor attractie met uitzicht op zee. En het beste van alles? Het ligt pal aan het prachtige strand van Scheveningen, waardoor het de perfecte bestemming is voor een onvergetelijk dagje uit!
Ontdek het magische speelparadijs
In het ‘Soft Play Park’ kunnen kinderen zich helemaal uitleven met klimblokken, gigantische zachte Lego bouwstenen en een spannende ballenbak. Maar dat is nog niet alles! Er is ook een trampolinepark met 8 reusachtige trampolines, waar kinderen kunnen springen en stuiteren naar hartenlust. Bij Play & Bounce willen ze ervoor zorgen dat iedereen plezier heeft. Daarom is de toegang voor ouders en begeleiders helemaal gratis!
Openingstijden
Zaterdag en zondag: 12.00 – 18.00 uur
Tijdens vakanties: Dagelijks geopend van 12.00 tot 18.00 uur
Tip: Vier ook een verjaardagsfeestje om nooit te vergeten bij Play & Bounce
Tip: op Kidsproof vind je ook heel veel leuke plekken om een lekker hapje te eten met je kinderen in Den Haag eo!
Play & Bounce
Strandweg 150
Den Haag
Openingstijden
Zaterdag en zondag: 12.00 - 18.00 uurTijdens vakanties: Dagelijks geopend van 12.00 tot 18.00 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Bounce Valley springt eruit
Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!
Filmhuis Den Haag
Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.
Sir Winston Fun & Games
Kom deze kerstvakantie plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een echte Arcade hal vol spellen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.