Archery tag bij Ren4Sport
Boogschieten met een twist tijdens jouw kinderfeestje op een locatie naar keuze!
Vier een superleuk en sportief kinderfeestje met Ren4Sport! Zij hebben de flexibiliteit om in te spelen op de wens van de jarige en verschillende leeftijden in een groep. Goed geregeld!
Kies bijvoorbeeld voor een Archery tag feestje. Actie, spanning én adrenaline, maar dan zonder blauwe plekken!
Archery tag is een combinatie tussen paintball en trefbal. Tijdens het Archery tag kinderfeestje gaan kinderen eerst oefenen: de boog onder controle krijgen, mikken en targets raken. Vervolgens is er de spelvorm Archery tag: wie schiet alle tegenstanders uit het spel en wordt de Archery tag kampioen?! De pijlen hebben een zachte foam-top en iedereen draagt een masker om het gezicht te beschermen. Hartstikke veilig dus!
Ren4Sport verzorgt het feestje op zowel binnen- als buitenlocaties in de buurt van de jarige, de locatie mag je dus zelf kiezen. Weet je geen geschikte plek? Dan kan Ren4Sport je verder helpen! Omdat de wens van elke jarige uniek is, kun je contact opnemen om te bespreken wat mogelijk is.
Het feestje kan georganiseerd worden voor 8 tot 14 kinderen van 8 jaar en ouder en duurt 90 minuten.
Klik voor meer informatie op de roze button!
Tip: Je kunt dit kinderfeestje ook combineren met sport en spel onderdelen: twee sportieve feestjes in één!
Tip: Bekijk alle mogelijkheden voor kinderfeestjes bij Ren4Sport of in en rond Den Haag!
Ren4Sport Sportburo
Polakweg 17
2288 GG Rijswijk
Openingstijden
Op aanvraag.Prijs
Vanaf €15,- per persoon, zie website voor meer info.Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
JUMP Freerun kinderfeestje
Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!
Boomklimfeestje in het Haagse Klimbos
Klimavontuur in het Haagse Bos – Ain’t no party like a Boomtopper party!
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.