Scouting de Rimboejagers
Bij Scoutinggroep de Rimboejagers speel en leer je, samen met leeftijdsgenootjes!
Bij Scoutinggroep de Rimboejagers worden kinderen verdeeld in leeftijdsgroepen.
Samen met je leeftijdsgenootjes heb je iedere week de grootste lol bij de verschillende activiteiten.
Aan de hand van een thema leer je spelenderwijs samen te werken en beleef je de grootste avonturen.
Kom je ook kanoën, paaltjesvoetbal spelen of zelf grote bouwwerken in elkaar zetten? Of wat dacht je van je eigen vuurtafel maken waarop je kan koken?
Kinderen vanaf 5 jaar zijn van harte welkom bij de Rimboejagers.
Ben je benieuwd en wil je meer weten? Klik dan even op de roze button. Je komt dan automatisch op de website van de Rimboejagers.
Tip: ben je dol op de natuur en zoek je ideeën voor je kinderfeestje. In onze categorie Kinderfeestjes vind je er heel veel.
Tip: wist je dat Kidsproof ook op Facebook te vinden is? Like onze pagina nu en blijf op de hoogte van leuke activiteiten bij jou in de buurt!
Scoutinggroep de Rimboejagers
Oude Haagweg 55
2552 EK Den Haag
Prijs
Contributie € 18,- per maandToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Dansles voor kids en kleuters
Leuke danslessen bij Lonneke van Leth Dans! Kleuterdans, ballet, modern, hiphop en meer!
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
The Residents Stadsorkest
Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nationale Voorleesdagen bij Bibliotheek Den Haag
Van 21 januari t/m 1 februari zijn de Nationale Voorleesdagen. De vestigingen van Bibliotheek Den Haag organiseren superleuke, gratis activiteiten. Het Prentenboek van het Jaar, Kleine Aap, staat centraal. Je kunt zelfs de step van Kleine Aap winnen! Lees je mee?
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg
De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.