Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Segbroek Festival

Een vrolijke familiedag met muziek, kinderactiviteiten en veel lekkers in winkelgebied De Fahrenheit!

20 juni 2026 | Winkelgebied De Fahrenheit, Den Haag

Dit vrolijke stadsfestival viert zijn 5e editie en tovert het winkelgebied De Fahrenheit om tot één groot speel- en ontmoetingsplein. Denk aan gezellige straatjes vol kraampjes, muziek op de achtergrond en overal een fijne, ontspannen sfeer.

Of je nu komt om te shoppen, te proeven, te ontdekken of gewoon lekker rond te slenteren: hier kan het allemaal. Combineer je bezoek eventueel met Vlaggetjesdag in Scheveningen en je hebt meteen een compleet dagje uit te pakken.

Zet het Segbroek Festival dus maar alvast in je agenda!

Het programma

Voor kinderen is er een uitgebreid programma! Zo kunnen de kleintjes lekker spelen bij Bennys Playcare (10:00 – 12:00) en zich laten verwonderen tijdens een goochelshow van Jerry Mensing (12:00 – 13:00). Later op de dag wordt het extra gezellig, want dan kijk je samen met alle andere bezoekers het WK voetbal op groot scherm!

Waarom is dit zo’n leuk kidsproof uitje?
✓ Toffe activiteiten voor kids
✓ Bekijk het WK voetbal op groot scherm
✓ Vrolijk stadsfestival
✓ Leuk te combineren met Vlaggetjesdag in Scheveningen

Tip: Ontdek meer leuke festivals en gezinsuitjes in onze uitagenda.

Klik op de roze button en lees meer over het Segbroek Festival!

Zaterdag 20 juni 2026

Winkelgebied De Fahrenheit

Fahrenheitstraat

Den Haag

Mail direct

Mail direct naar Winkelgebied De Fahrenheit

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Meer inspiratie

Summersounds 2026: ACVA Airlines!

Fasten your seatbelts en geniet van dit vrolijke zomerconcert van ACVA in de Noorderkerk Den Haag!

Grootste Buitenspeeldag van Den Haag

Kom spelen, glijden en springen in de Nieuwediepstraat in Leyenburg

Kleuterbios: Vier Feest met Dikkie Dik

Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!

Familiezondag in Amare

Kom genieten van een gratis weekenduitje voor het hele gezin met workshops en voorstellingen in Amare.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.