Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Haagse Bos

Wandelen, luieren, spelen. Heerlijk vertoeven in het Haagse Bos. Ook leuk voor je feestje!

Waar zie je buizerds en ijsvogels broeden midden in de stad? Waar hoor je in de herfst de bronstroep van edelherten en damherten, ook midden in de stad? Jawel in het Haagse Bos!

Het maakt het extra leuk als je de historie weet! In dit eeuwenoude bos maakten de rijke Haagse adel, koningen en prinsen vroeger rijtochtjes en vierde ‘het volk’ feest. Vandaag de dag kun je in het Haagse Bos wandelen, luieren op een van de ligweides of kijken naar de herten en galloways die in de Koekamp loom liggen te herkauwen.

In het Haagse Bos vind je ook speelbos Robin Hood en het Huttenspeelbos. Het Huttenspeelbos is bij de ingang van het Haagse Bos aan de Bezuidenhoutse weg ter hoogte van de Karel Reinierszkade. Het Robin Hood speelbos vindt je bij de ingang van het Haagse Bos aan de Bezuidenhoutse weg of aan de Boslaan.

Het Haagse Bos valt onder Staatsbosbeheer. Voor kinderen zijn er leuke activiteiten die ook leuk zijn voor een verjaardagsfeestje.

Voor kinderen van 7 t/m 10 jaar is er Expeditie Boswachterscode. Ontdek van alles over zintuigen. Kraak de boswachterscode en ontdek een extra en zeer bijzonder zintuig. Duur circa 1,5 uur. Wil je Hulpboswachter worden? Kan ook!

Een rugzak of tas is te leen voor € 5. Hierin zit alles wat je nodig hebt voor een bos avontuur van circa 1,5 uur. Van te voren even telefonisch reserveren.

Kijk voor meer informatie over het Haagse Bos en de activiteiten van Staatsbosbeheer op de website via de roze button.

Tip: de activiteiten in het Haagse Bos zijn ook geschikt voor schoolklassen en BSO’s!

Staatsbosbeheer

Prijs Bos gratis toegankelijk. € 5 voor een bruikleenrugzak of -tas van Staatsbosbeheer.
Mail direct

Mail direct naar Staatsbosbeheer

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Bibliotheek Den Haag

Wist je dat kinderen tot 18 jaar gratis lid zijn? Maak je kind ook gratis lid!

LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen

Bouw, Speel & Leer! LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen is de ultieme indoor LEGO® speelplek.

Museon-Omniversum

Museon-Omniversum. Een wereld vol verwondering voor het hele gezin !

Nieuw: Rivierenland!

Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!

Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief