Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op pad met de boswachter

Ga naar buiten met de boswachter van Staatsbosbeheer en word Hulpboswachter! Leuk als feestje of excursie

Ben jij uit het goede boswachtershout gesneden? Een echte natuurvriend? Een boswachter in spe? Kruip dan in de huid van de boswachter.

Tijdens een wandeling met een gids van Staatsbosbeheer leer je de natuur van het Haagse bos, Bieslandse Bos of Bentwoud ontdekken. Maak kennis met de werkzaamheden van de boswachter en help hem of haar zo een handje!

De excursie kun je online boeken voor een kinderfeestje of voor een familie of schoolklas. Doe dit minimaal 3 weken van tevoren. Vanaf 7 jaar. Minimaal 6 en maximaal 12 deelnemers.

Boeken kan nu via de staatsbosbeheer website afhankelijk van het door jouw gewenste gebied. Bij terugkomst krijg je het diploma van de Boswachter Academie.

Op de website van Staatsbosbeheer vind alle info, klik door via de roze button. Hier zie je per gebied hoe je je kunt aanmelden.

Tip: Er is een superleuk kabouterpad in het Bentwoud!

Staatsbosbeheer Zuid Holland

Openingstijden klik door naar de website
Prijs Prijs: € 5 per kind (kinderfeestje) of € 50 per klas (maximaal 30 kinderen)
Mail direct

Mail direct naar Staatsbosbeheer Zuid Holland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Speurtocht Zoek de Lente!

Leuke gratis speurtocht voor het hele gezin in de voorjaarsvakantie bij de Tapuit in het mooie Meijendel!

Bounce Valley Delft

Kom springen en stuiteren bij Bounce Valley Delft: een geweldig luchtkussenpark voor uitjes en feestjes!

The Park Playground

Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!

Familieticket Kinepolis

Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Samen stil in de zaal. Mooie ervaring bij Lonneke van Leth Dans!

Ben jij weleens met je kind naar een dansvoorstelling geweest? Wij eerlijk gezegd nog niet. Tot vorige week.

Hoera, er zijn weer lammetjes!

Er zijn weer lammetjes, dus is het voorjaar écht begonnen! Lees snel waar je ze kan bewonderen, aaien en knuffelen.

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!