
Partijtje boswachter
Vier een kinderfeestje in het bos en word boswachter! Een stoer en voordelig feestje van Staatsbosbeheer
Ben jij uit het goede boswachterhout gesneden? Een echte natuurvriend? Een boswachter in spe? Dan kan de boswachter jouw hulp gebruiken!
Tijdens een speciale hulpboswachter-excursie kruipen de kinderen in de huid van de boswachter. De excursie wordt aangeboden in vijf gebieden van Staatsbosbeheer in en rondom Den Haag.
Bij dit partijtje neemt een gids de kinderen mee op pad, de natuur in! Samen help je de boswachter met het stoere werk. Bomen meten en water testen, de hulpboswachters-in-opleiding mogen allerlei taken doen die de echte boswachter ook doet. Na afloop krijgen alle geslaagde hulpboswachters een Hulpboswachtersdiploma.
Voor wie en waar?
De excursie is bedoeld voor kinderen van 7 tot 11 jaar en wordt gehouden in 4 gebieden van Staatsbosbeheer.
Reserveren
Je kunt dit feestje online reserveren. Doe dit minimaal 2 weken van tevoren.
Boeken kan nu via de staatsbosbeheer website afhankelijk van het door u gewenste gebied.
Voor Haagse Bos (Den Haag)
Voor het Bentwoud (Groene Hart)
Voor Bieslandse Bos (Delft)
Voor Balij (Zoetermeer)
Vermeld er even bij dat je via Kidsproof komt.
Klik door via de roze button en lees de blogs van de boswachter!
Tip: Meld je aan voor onze nieuwsbrief, dan weet je zeker dat je niets mist!
Staatsbosbeheer Zuid Holland
Openingstijden
Zie websitePrijs
€ 5 per kind.Meer inspiratie


Laurant Kids Atelier
Beleef super leuke creatieve kinderfeestjes in Den Haag bij Laurant Atelier!
Hart Beach kinderfeestjes
Beach Games, surfen, longboarden of Schatzoeken? Het kan bij Hart Beach, dé surfschool van Scheveningen!
Ren4Sport kinderfeestjes
Bubbel voetbal, dansen of Archery tag tijdens een kinderfeestje met Ren4Sport! Actief en uitdagend!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!
Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.