Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelbos Biesbush

In het Bieslandse Bos bij Delft en Nootdorp vind je het leuke Speelbos Biesbush!

Kom vrij spelen in speelbos Biesbush in het Bieslandse Bos van Staatsbosbeheer! Sluip over kronkelige paden, spring over slootjes of probeer eens over een boomstam te lopen. Er is een heuse klimboom om in te klimmen, takken om tussen de bomen hutten mee te bouwen en een vlotje om het water over te steken. Leuk voor een middagje buitenplezier!

– Parkeren kan bij TOP Buytenhout (Oudeweg 74 in Nootdorp, vlakbij restaurant Buytenhout) of de parkeerplaats aan de Tweemolentjeskade in Delft (vlakbij restaurant Het Rieten Dak). Vanaf beide parkeerplaatsen is het ca. 15 minuten lopen naar het speelbos.
– Hele jaar open en gratis toegankelijk tussen zonsopgang en zonsondergang
– Bankjes en picknicktafels aanwezig
– Honden niet toegestaan, behalve hulphonden

Tip: kijk wat er nog meer te doen is met kinderen in De Balij / Buytenhout!

Speelbush Biesbush, Staatsbosbeheer

Mail direct

Mail direct naar Speelbush Biesbush, Staatsbosbeheer

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum in Den Haag!

Familieticket Kinepolis

Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!

De Windjager: nieuwste attractie bij Madurodam

Laat je meevoeren door de kracht van de wind in dit gloednieuwe avontuur!

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboeken shoppen in Den Haag

Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief