Stadsboerderij Buytendelft
Kinderboerderij en waterspeeltuin Buytendelft in Delft: volop plezier voor jong en oud.
Varkens, geiten, pony’s, konijnen, cavia’s, muildier en nog veel meer dieren vind je op Stadsboerderij BuytenDelft.
Je kunt er dieren aaien in de wei. Of wat dacht je van een ponyritje maken? Soms is de vuurplaats aan en kun je broodjes of popcorn bakken.
In het restaurant en op het terras geniet je van allerlei lekkers. Duurzame producten en verse biologische ingrediënten. Echt heerlijk!
En ken je de waterspeeltuin al? Superleuk, met zandstrandjes en ligweiden langs een speelgoot met ondiep water. Er staan diverse speeltoestellen zoals wipkippen, glijbanen en schommels. Verder is er een grote speelboot, een kabelbaan, een graafmachientje en een watervijzel. De kwaliteit van het zwemwater wordt regelmatig getest.
Wil je meer weten over Stadsboerderij en Waterspeeltuin BuytenDelft, over alle activiteiten, prijzen en openingstijden? Klik dan op de roze button voor meer informatie.
Tip: wist je dat je hier ook je feestje kunt vieren?
Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten en adresjes bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu gratis in voor onze Nieuwsbrief!
Stadsboerderij Buytendelft
Korftlaan 3A
2616 LJ Delft
Openingstijden
zie websitePrijs
gratis Waterspeeltuin €2,50Toon op kaart
Meer inspiratie
Zomer bij Kunstmuseum Den Haag
Kom lekker buiten schilderen, kleien en timmeren in de museumtuin van het Kunstmuseum deze zomer!
Gratis sporten in Den Haag
Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken. Helemaal gratis!
Zomer vol muziek bij Museon-Omniversum
Bewegen, muziek maken, creatief, films: beleef een zomervakantie vol muziek bij Museon-Omniversum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis sporten tijdens de Haagse Sportzomer
Pak je agenda erbij want de Haagse sportzomer is van start! Van 21 juni tot en met 21 september 2026 staat Den Haag in het teken van sport. Tijdens de Haagse Sportzomer zijn er door de hele stad gratis sportfestivals, sportclinics en topsportevenementen voor kinderen en gezinnen. Van BMX’en en voetbal tot beachvolleybal en rugby op het strand. Er is deze zomer zóveel leuks te doen!
Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij
Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.