
Stadsboerderij Kakelhof
Leuke stadsboerderij in Loosduinen waar je de dieren heerlijk kunt knuffelen!
De Kakelhof is een stadsboerderij waar iedereen welkom is. Er worden activiteiten georganiseerd voor jong en oud. De boerderij is toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
Je vindt er een knuffelhoek waar de cavia’s dagelijks van 15.00 tot 16.00 uur geknuffeld worden. En er lopen 2 grote konijnen los rond die zich de hele dag, indien ze daar zin in hebben, laten aaien. Op de Kakelhof zijn ook koeien.
Gewoon een keer naar toe gaan dus!
Nog meer stadsboerderijen en kinderboerderijen in en om Den Haag vind je op Kidsproof Den Haag!
Stadsboerderij De Kakelhof
Puccinistraat 215
2551 LN Den Haag
Openingstijden
dinsdag tot en met zondag van 9.00 tot 17.00 uur.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Museon-Omniversum
Vier de meivakantie bij Museon-Omniversum met elke dag iets bijzonders: van Barbie tot fossielen!
Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!
Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Leidschendam en geniet van superleuke films!
FunZone Zoetermeer
Springen, klimmen, klauteren en zelfs uit eten. Het kan bij FunZone Zoetermeer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!