Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Stadsboerderij Kakelhof

Leuke stadsboerderij in Loosduinen waar je de dieren heerlijk kunt knuffelen!

De Kakelhof is een stadsboerderij waar iedereen welkom is. Er worden activiteiten georganiseerd voor jong en oud. De boerderij is toegankelijk voor rolstoelgebruikers. 

Je vindt er een knuffelhoek waar de cavia’s dagelijks van 15.00 tot 16.00 uur geknuffeld worden. En er lopen 2 grote konijnen los rond die zich de hele dag, indien ze daar zin in hebben, laten aaien. Op de Kakelhof zijn ook koeien.

Gewoon een keer naar toe gaan dus!

Nog meer stadsboerderijen en kinderboerderijen in en om Den Haag vind je op Kidsproof Den Haag!

Stadsboerderij De Kakelhof

Puccinistraat 215

2551 LN Den Haag

Openingstijden dinsdag tot en met zondag van 9.00 tot 17.00 uur.
Mail direct

Mail direct naar Stadsboerderij De Kakelhof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Madurodam: het perfecte winteruitje

Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!
Reserveer

Ontsnappen uit de Gevangenpoort?

Ga mee op een spannende familierondleiding vol ontsnappingsverhalen in Museum de Gevangenpoort!

WonderDagen in Scheveningen

Betaalbaar kerstvakantiefestival vol met creatieve workshops, muziek en sportieve activiteiten.

Bounce Valley springt eruit

Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs en ervaar het zelf!

Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!

Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!

Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!

10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag

In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!