Stadsboerderij Molenweide
Hele leuke stadsboerderij in Laak (Den Haag) met leuke kinderactiviteiten!
De Molenweide is ook zo’n leuke stadsboerderij. Er is van alles te doen: geiten borstelen in de weide, dieren voeren met zelf meegebrachte groente, konijnen aaien in de knuffelhoek en cavia’s aaien.
Cavia’s aaien kan alleen op speciale tijden (dinsdag en donderdag 10.00 – 11.00 uur, woensdag en vrijdag 15.00 – 16.00 uur, zaterdag en zondag 14.00 – 15.00 uur). Elke dag om 16.00 uur worden de dieren gevoerd. Kinderen zijn van harte welkom om daarbij te helpen.
Ook leuk: je kunt kinderboeken (voor)lezen uit de Mini bieb. De boeken uit deze Mini bieb mogen ook geleend worden.
Op 2 woensdagmiddagen per maand is er een activiteit voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Meedoen is gratis. De activiteiten hebben altijd een educatief karakter, op het gebied van natuur, milieu of dieren, maar ze zijn vooral heel leuk en gezellig. Ouders zijn van harte welkom om bij de activiteiten aanwezig te zijn.
Pluktuin en school- en buurttuinen
De boerderij beheert met behulp van een vrijwilliger een pluktuin, waarin verschillende groenten en fruit worden verbouwd. Hier kunnen kinderen en buurtbewoners zien hoe de gewassen groeien en wat er allemaal komt kijken bij een moestuin. De groenten en het fruit zijn te koop.
De Koffiemolen
Een deel van de stal is omgebouwd tot een gezellige plek waar je geniet van een kopje Fairtrade koffie of thee.
Meer weten? Klik door via de roze button.
Tip: er zijn maar liefst 10 stadsboerderijen in Den Haag!
Stadsboerderij Molenweide
Stuwstraat 31
2516 TA Den Haag
Openingstijden
Alle stadsboerderijen zijn open van dinsdag tot en met zondag van 9.00 tot 17.00 uur.Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
The Park Playground
Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!
Kidsfest aan Zee Scheveningen
Gratis kinderfestival op de vernieuwde boulevard! Met Fenna Ramos, Juf Roos, sport, spel en meer!
Hart Beach Family Surf
Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag met kinderen in Den Haag 2026
Met Koningsdag kleurt Den Haag oranje! Waar zijn de leukste vrijmarkten met kinderen? Geniet met je gezin van Koningsdag in Den Haag eo en ook leuk: download de Koningsdag Kletspraat!
Strandseizoen Den Haag gestart!
Het strandseizoen in Den Haag is officieel begonnen. En hoe! Met een vernieuwde boulevard op Scheveningen en een volle agenda met festivals is dit hét moment om er samen op uit te gaan. Van het strand naar de stad en weer terug… hier kan het gewoon op één dag. Precies wat dit een fijne Kidsproof tip maakt.
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!