’t Achterommetje
Het is even zoeken, maar tussen de Spuistraat en de Passage zit 't Achterommetje. Heel leuk eettentje!
Gezellig vooral. Voor koffie, lunch en borrel en op donderdag, vrijdag en zaterdag ook voor een daghap. Elke dag maken zie hier heerlijke appel(kruimel)taart en carrot cake. Die moet je proeven. Helemaal lekker bij een kopje koffie van Illy.
Voor de lunch kun je kiezen uit vele broodjes en soepen. Alles wordt ter plekke in de kleine keuken klaargemaakt!
Doordeweeks is er meestal wel een tafeltje vrij. Op zaterdag of zondag is het aan te raden om eerst even te bellen om een plekje te reserveren.
Voor meer informatie klik je even door naar de site via de roze button hieronder.
Tip: op deze site vind je nog veel leuke kindvriendelijke eettentjes in Den Haag, maar ook daarbuiten.
't Achterommetje
Achterom 71
2511 AH Den Haag
Openingstijden
Maandag t/m woensdag van 10.00 tot 17.00 uur.Donderdag t/m zaterdag van 10.00 tot 19.30 uur.
Zondag van 11.00 tot 17.00 uur.
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
Hoera, er zijn weer lammetjes!
Er zijn weer lammetjes, dus is het voorjaar écht begonnen! Lees snel waar je ze kan bewonderen, aaien en knuffelen.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!