
Surflessen The Shore
Is jouw kind echt een buitenkind? Leer 'm surfen bij The Shore in Scheveningen!
Is je kind dol op buiten zijn, strand, zee en lekker actief zijn? Dan zijn surflessen echt wat voor hem/haar.
Bij The Shore Scheveningen krijgen de kinderen in kleine groepjes van maximaal 6 per instructeur. Hierdoor is er veel individuele aandacht. Bij de surflessen werken kinderen aan brede vaardigheden zoals zelfredzaamheid in de zee en muien herkennen. Ook kunnen ze unieke Surfdiploma’s behalen. Hierbij leren ze op een speels manier de skills.
Voor kinderen t/m 13 jaar begin je bij de Surf Academy Keiki’s. Stap voor stap leer je surfen, waarbij je doormiddel van het halen van surfdiploma’s wordt omgetoverd tot een echte surf(st)er. Uiteraard worden de lessen gegeven door leraren met een instructeursbevoegdheid en veel ervaring.
Elke maandag t/m vrijdag is er les om 16:00 uur. In het weekend zijn er twee lesmomenten per dag, als er genoeg aanmeldingen zijn. Elke les duurt 1,5 uur en gaat door bij 4 inschrijvingen!
Wil je kind in het weekend naar surfles? Dan graag de dag van tevoren aanmelden.
Tip: er zijn ook family lessons!
Voor meer informatie en reserveren klik je op de roze button.
Op Kidsproof.nl vindt je heel veel leuke tips voor het vieren van een kinderfeestje.
The Shore
The Hague
Openingstijden
Zie websitePrijs
€22,50 p.p.Voor surflessen kan je een 10-strippenkaart kopen, waarbij je €17,95 per keer betaalt.
Meer inspiratie


Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Peutergym bij Ren4Sport
Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.
Hart Beach surf- en skatelessen
Leer surfen of skaten als een pro en beleef het chille strandleven bij Hart Beach Scheveningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!
Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!